Może nadszedł czas na twoje następne wakacje! Dzięki wskazówkom Clarka w radiu i telewizji udało Ci się zdobyć świetne oferty na lot i hotel. I, oczywiście, ponieważ jesteś skłonny przestrzegać zasady numer 1 taniego podróżowania!

Teraz, wszystko co musisz zrobić, to wrzucić trochę ubrań do walizki i ruszasz na lotnisko, prawda?

Nie tak szybko.

Pakowanie się do podróży jest zbyt ważne, aby odkładać je na dzień przed wyjazdem, ponieważ jeśli się spieszysz, jest bardziej prawdopodobne, że zapomnisz rzeczy, które będą kosztować dużo pieniędzy, aby zastąpić je podczas podróży.

Możesz znaleźć naszą listę pakowania do wydrukowania poniżej, aby pomóc Ci pozostać zorganizowanym i uniknąć płacenia składek na następne wakacje!

Here Are 16 Things You Don’t Want to Forget to Pack:

1. Paszport lub prawo jazdy: Nie ryzykuj, że przegapisz swój lot, ponieważ musisz biec z powrotem do domu, aby złapać swój identyfikator. Sprawdź, czy Twój jest ważny z nowymi przepisami Real ID tutaj.

2. Gotówka: Możesz uniknąć ewentualnych opłat za bankomat w miejscu docelowym, wypłacając wystarczającą ilość gotówki przed opuszczeniem miasta. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą kilka banknotów $1 na napiwki. Jeśli podróżujesz za granicę, skorzystaj ze wskazówek Clarka, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze za granicą.

3. Parasol: Nie daj się złapać na deszczu. Nawet jeśli prognoza wygląda ładnie, nigdy nie wiadomo, kiedy może pojawić się nagły prysznic lub burza.

4. Okulary przeciwsłoneczne: Prawdopodobnie nie będziesz miał problemów ze znalezieniem nowej pary okularów przeciwsłonecznych, ale możesz płacić za nie ceny jak w pułapce turystycznej, chyba że w pobliżu znajduje się Dollar Tree.

5. Krem przeciwsłoneczny: Jeśli jest miejsce w twojej torbie, weź ze sobą krem przeciwsłoneczny. Przekonasz się, że jest to droższe w większości miejsc na plaży – ale ważne jest, aby nosić gdziekolwiek jesteś!

6. Strój kąpielowy: Strój kąpielowy jest tak łatwy do zapomnienia, nawet jeśli spędziłeś miesiące próbując zmieścić się w niego z powrotem.

7.Warstwy: Zachowaj wygodę, przynosząc warstwy, a będziesz gotowy na każdą temperaturę podczas podróży. Samoloty mogą być chłodne, więc możesz chcieć zabrać ze sobą kurtkę na lotnisko.

8. Alkohol: Ostrożnie zapakuj butelkę lub dwie do bagażu rejestrowanego, aby zaoszczędzić kilka dolarów. Oto, jak można zachować butelkę od złamania w walizce za jedyne dolara!

9. Opaski do włosów: Jeśli zapomnisz zabrać jedną, być może będziesz musiał kupić całą nową paczkę za 3 dolary lub więcej w miejscu docelowym.

10. Środek do dezynfekcji rąk: Poczujesz się o wiele lepiej, jeśli chodzi o kaszlących i kichających pasażerów w samolocie, jeśli weźmiesz to ze sobą. Zwiększ swoją grę i przynieś chusteczki odkażające dla dodatkowego spokoju umysłu.

11. Produkty higieny osobistej / toalety (szampon, mydło, płyn do mycia ciała, tampony, maszynka do golenia, itp:) Pewnego razu utknęłam płacąc 3,99$ za próbny rozmiar produktu do włosów. Sprawdź w recepcji swojego hotelu, czy zapewniają bezpłatne przybory toaletowe.

12. Leki (na receptę i OTC): Zabierz ze sobą wystarczającą ilość leków na cały pobyt (plus dzień lub dwa), aby nie tracić czasu i pieniędzy na uzupełnianie recept lub kupowanie środków przeciwbólowych.

13. Apteczka pierwszej pomocy: Przynajmniej spakuj kilka bandaży i maść antybiotykową.

14. Przekąski: Schowaj kilka smakołyków w swojej torbie podręcznej, aby nie zostać przeładowanym na lotnisku.

15. Ładowarki (do telefonu, laptopa itp.): Dobra wiadomość jest taka, że na lotnisku będziesz w stanie znaleźć zastępczą ładowarkę do telefonu. Zła wiadomość jest taka, że może to kosztować 20 USD lub więcej.

16. Rozrywka: Na lotnisku jest mnóstwo książek i czasopism, ale rozważ wypożyczenie czegoś z lokalnej biblioteki za darmo lub pobranie książek, podcastów lub audiobooków, z których możesz korzystać na swoim urządzeniu elektronicznym bez Wi-Fi.

Ostatnia myśl

Tutaj znajduje się wersja tej listy do wydrukowania, którą możesz wykorzystać podczas następnej podróży:

Kliknij tutaj, aby pobrać naszą listę kontrolną

Oczywiście, nie jest to lista wyczerpująca. Innym doskonałym źródłem informacji jest Pack This! Classic Checklist, który jest sprzedawany w opakowaniach po 60 sztuk w dużych sklepach detalicznych za około 7 dolarów.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg