1. Wokół gorącego wysokiego faceta, możesz nosić obcasy z beztroską bez obawy, że będziesz nad nim górowała!

2. Oni rodzą się wiedząc jak cię podnieść i rzucić na łóżko :p

3. Kiedy jesteś blisko gorącego wysokiego faceta, czujesz się bezpiecznie, jakby nic nie mogło ci się stać, ponieważ inni ludzie są zastraszeni przez wysokich ludzi.

4. Czujesz się bezpiecznie, kiedy cię przytulają, a twój wzrost pasuje do ich wzrostu w taki sposób, że twoje ucho trafia na ich serce i słyszysz jak bije.

5. Kiedy przytulają cię od tyłu, mogą oprzeć swój podbródek na twojej głowie i chwycić cię, powodując, że topisz się trochę w środku.

6. Możesz zamienić ich swetry i koszule w sukienki. Po prostu rzuć na jakieś pompki i uderz do klubu, gurl!

7. Gorący faceci, którzy są wysocy i wielcy mogą sięgać po rzeczy z górnej półki dla ciebie, a kiedy to robią, możesz patrzeć na nich i obserwować jak ich mięśnie się napinają.

8. Wszyscy wysocy, gorący faceci są seksowni kiedy siedzą, ponieważ są tak wysocy, że muszą się pochylić, co oznacza, że ich nogi są rozłożone w sposób otwarty i po prostu yessss.

9. Wysocy faceci wyglądają świetnie w ubraniach, ponieważ ubrania są tworzone z myślą o wysokich ludziach. Plus to jest naprawdę urocze, kiedy zwijają swoje spodnie, aby pokazać niektóre ze swoich skarpetek, wygląd, który tylko wysocy ludzie mogą skutecznie ściągnąć!

10. Mają zdrowe geny.

11. Nigdy nie będziesz musiała nosić obcasów/być świadoma wyboru butów/zmartwiać się, że wyglądasz na wyższą od swojego mężczyzny.

12. Ludzie, którzy kochają wysokich facetów wiedzą, że akt patrzenia na wysokiego kolesia jest aktem uwodzenia, ponieważ musisz spojrzeć na niego i po prostu omg.

13. Jeśli jesteś niższy od swojego przyjaciela mężczyzny, „pasujesz” razem z nimi w niesamowity sposób.

14. Czasami gorący facet jest tak wysoki, że trzymanie jego ręki jest niezręczne, więc trzymasz jego biceps zamiast tego, co jest tak samo dobre!

15. Ponieważ kiedy twój gorący wysoki przyjaciel zabiera cię na koncerty, może zobaczyć wszystko, ale użyje swojego dominującego wzrostu, aby przeczesać tłum, aby upewnić się, że ty też zobaczysz.

16. Kiedy pójdziesz na rzeczy z nim, łatwiej będzie twoim przyjaciołom zauważyć cię w tłumie.

17. Zawsze będziesz postrzegany jako słodki i przytulny dla wysokiego kolesia.

18. Oni mają długie nogi…

19. Kiedy na zewnątrz pada deszcz, wysoki facet wyciągnie swój parasol, a ty pozostaniesz idealnie sucha!

20. Kiedy w nocy dzielisz łóżko z gorącym wysokim facetem, łatwiej jest dostać się do jego małego zakątka.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg