Jeśli chodzi o gry wieloosobowe na Xbox One, większość ludzi myśli o grach takich jak Call of Duty lub Halo. Podczas gdy te gry niekoniecznie są najlepszymi grami dla par do grania, zaokrągliliśmy 5 gier na Xbox One, które oferują wspaniałe wrażenia z gry wieloosobowej dla Ciebie i Twojego partnera.

Minecraft: Xbox One Edition
Jeśli nie grasz w gry zbyt często, Minecraft pozwala Tobie i Twojemu partnerowi wyruszyć na przygodę podczas budowania całego świata.

LEGO Marvel Super Heroes
LEGO Marvel Super Heroes to idealna gra dla par, ponieważ pomaga pracować razem jako zespół. W tej grze wideo LEGO znajdziesz swoich ulubionych superbohaterów i superzłoczyńców z uniwersum Marvela, takich jak Iron Man, Spider-Man, Deadpool i Kapitan Ameryka.

Diablo III: Reaper of Souls-Ultimate Evil Edition
W Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition
Będziesz czerpać przyjemność z czołgania się po lochach ze swoim partnerem. Eksploracja najmroczniejszych głębin Diablo III zbliży Was do siebie, nawet jeśli zazwyczaj nie znosicie krwawych, demonicznych gier.

Plants vs Zombies: Garden Warfare
Jeśli jesteś fanem zombiaków, będziesz fanem Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Wciel się w rolę rośliny lub zombie w tej trzecioosobowej grze-strzelance.

Lara Croft and the Temple of Osiris
Przedzieranie się przez hordy wrogów ze swoją znaczącą drugą osobą będzie świetną zabawą. Razem możecie eksplorować pustynie Egiptu. Połącz siły z rywalizującym z Tobą poszukiwaczem skarbów Carterem Bellem i pokonaj złego, dobrego Seta.

Rayman Legends
Jeśli szukasz wymagającej gry kooperacyjnej, sięgnij po Rayman Legends. Dołącz do Raymana, Globoxa i nastolatków, którzy odkrywają ulepszony las i namiot z obrazami. Każdy obraz opowiada historię mitycznego świata. Biegaj, skacz i walcz na drodze przez każdy świat, aby ocalić tajemnice każdego obrazu.

(Odwiedzono 893 razy, 11 wizyt dzisiaj)

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg