Alison Sweeney

Nazwisko:

Alison Sweeney

Real Name/Full Name:

Alison Ann Sweeney

Gender:

Female

Age:

44 lata

Birth Date:

19 września 1976

Birth Place:

Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Narodowość:

Amerykanin

Wysokość:

1.62 m

Waga:

59 kg

Orientacja seksualna:

Straight

Stan cywilny:

Małżonek

Mąż/małżonka
(Nazwisko):

David Sanov (m. 2000)

Dzieci:

Tak (Benjamin Sanov, Megan Sanov)

Randki/Chłopak
(Nazwisko):

N/A

Zawód:

Aktorka, Gospodarz Reality show, Reżyser i Autor

Wartość netto w 2021 roku:

$10 milionów

Ostatnia aktualizacja:

Luty 2021

Alison Ann Sweeney jest amerykańską aktorką, gospodarzem i reżyserem. Jej praca w „Days of Our Lives” była znakomita, w której grała Samanthę „Sami” Brady. Za swoją pracę zdobyła raz Fan Voted Daytime Emmy Award oraz cztery razy Soap Opera Digest Awards, a także otrzymała nominację do Daytime Emmy Award. W 2007 roku zaczęła prowadzić program 'The Biggest Loser’ i prowadziła go przez osiem lat.

Może wiesz o Alison Sweeney bardzo dobrze, ale czy wiesz ile ma lat i wzrostu, i jaka jest jej wartość netto w 2021 roku? Jeśli nie wiesz, Przygotowaliśmy ten artykuł o szczegółach Alison Sweeney’s krótka biografia-wiki, kariera, życie zawodowe, życie osobiste, dzisiejsza wartość netto, wiek, wzrost, waga, i więcej faktów. Cóż, jeśli jesteś gotowy, zaczynajmy.

Wczesne życie

Alison Sweeney urodziła się 19 września 1976 roku. Poszła na Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles, aby studiować ekonomię, ale musiała porzucić studia w połowie, ponieważ robiła 'Dni naszego życia’.’

Życie osobiste

W 2000 roku po trzyletnim długotrwałym związku Alison Sweeney wyszła za mąż za Davida Sanova. Później przeprowadzili się do Los Angeles i tam zamieszkali na stałe. Mają kilkoro dzieci: syna i córkę.

Wiek, wzrost, waga

Urodzona 19 września 1976 roku, Alison Sweeney ma 44 lata, stan na dzień dzisiejszy 7 lutego 2021 roku. Jej wzrost wynosi 1,62 m, a waga 59 kg.

Kariera

Alison Sweeney rozpoczęła swoją karierę w młodym wieku. Była tak pochłonięta swoją pracą, że musiała porzucić studia. Rozpoczęła ją w wieku pięciu lat, kiedy to wystąpiła w reklamie Kodaka. Już po kilku latach nastąpił kolejny przełom w filmie „I Can’t Help Saying Goodbye”, gdzie wcieliła się w postać młodej, utalentowanej dziewczyny. W 1988 roku można ją było zobaczyć w serialu „Family Man” oraz w „Brand New Life” w tym samym roku.

W latach 90-tych miała lekką nadwagę i walczyła o pracę, dlatego też zaczęła pracować nad utrzymaniem swojego rozmiaru. Kiedy skończyła szesnaście lat, zagrała rolę w „Days of Our Lives” jako Samantha „Sami”. W 2002 roku, kiedy osiągnęła już ogromną sławę, pojawiła się w super przebojowym programie „Fear Factor”. Sweeney ma masywną karierę filmograficzną.

Awards & Achievements-

Throughout jej kariera, została nominowana do różnych nagród. Po raz pierwszy została nominowana w 1994 roku do Young Artist Award dla Najlepszej Młodej Aktorki w Operze Mydlanej. W 1996 roku zdobyła swoją debiutancką nagrodę Soap Opera Digest Award for Outstanding Villainess. W następnym roku otrzymała nominację do Young Artist Award za Najlepszy Występ w Dramacie Dziennym: Młoda Aktorka. W następnym roku za wybitną Villainess, zdobyła nagrodę Soap Opera Digest Award.

W 2001 roku zdobyła tę samą nagrodę za Outstanding Younger Lead Actress. W 2002 roku zdobyła Daytime Emmy Award dla America’s Favorite Villain – Special Fan Award. W 2005 roku zdobyła nagrodę Daytime Emmy Award dla wybitnej aktorki pierwszoplanowej w serialu dramatycznym. W swojej karierze została uhonorowana nagrodą Soap Opera Digest Award.

Net Worth & Salary of Alison Sweeney in 2021

Alison Sweeney ma bardzo udaną karierę. Ma światową gwiazdę, a zatem wszyscy uwielbiają ją oglądać, a zatem Alison Sweeney korzysta z zalet i pobiera opłaty w wysokości 45 tysięcy dolarów za jeden odcinek. Według stanu na luty 2021 roku, Alison Sweeney ma niesamowitą wartość netto w wysokości 10 milionów dolarów. Pojawiła się w różnych filmach i była gospodarzem kilku programów telewizyjnych.

Alison Sweeney jest amerykańską aktorką opartą i gospodarzem urodzonym 19 września 1976 roku. Zaczęła swoją karierę aktorską w młodym wieku pięciu lat. Była tak pochłonięta swoją pracą, że porzuciła studia i kontynuowała swój zawód jako aktorka. Do tej pory wystąpiła w kilku filmografiach i była nominowana do różnych nagród. Sweeney była w związku z Davidem Sanovem i wyszła za niego za mąż w 2000 roku. Mają kilkoro dzieci i obecnie mieszkają w swoim domu w Los Angeles.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg