Zarządzaj swoimi kontami Table of Content JonDoFox

Anonimowe płatności

Jako serwis anonimizacji staramy się umożliwić anonimowe opłacanie kont premium.

Używanie kart przedpłaconych

Karty przedpłacone można kupić w wielu kioskach z gazetami, na stacjach benzynowych i w supermarketach anonimowo za gotówkę. W Niemczech istnieje limit 100€/miesiąc z powodu Gesetz über das Kreditwesen (Ustawa o Bankowości).

JonDonym oferuje europejskim użytkownikom i Amerykanom Północnym opcję płacenia anonimowo za pomocą kodów paysafecardcash. Punkty sprzedaży sprzedające kody paysafecardcash w pobliżu można znaleźć za pomocą wyszukiwania „Znajdź punkty sprzedaży” na stronie internetowej dostawcy. Aby zagwarantować bezproblemowe i anonimowe korzystanie z kodów pieniężnych, należy wziąć pod uwagę następujące wskazówki:

 • Kupuj kody pieniężne, które pasują do stawki premium, którą chcesz zakupić do jednorazowego wykorzystania.

 • Jeśli Twój kod gotówkowy został automatycznie zablokowany przez paysafecard, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi płatności.

Używanie Bitcoin anonimowo

Bitcoin jest cyfrową walutą peer-to-peer bez instytucji centralnej i administracyjnej. JonDos GmbH akceptuje Bitcoiny jako płatność za konta premium.

Bez odpowiednich środków ostrożności płacenie Bitcoinami nie jest anonimowe. Wszystkie transakcje są zapisywane w publicznie dostępnym „eternallogfile”. Naukowcy z Uniwersytetu Technicznego w Darmstadt przedstawili analizę anonimowości Bitcoina na Chaos Communication Congress 2011. Kolejna analiza została opublikowana przez D. Ron i A. Shamir. Byli oni w stanie zidentyfikować adresy IP użytkowników i powiązać różne adresy Bitcoin należące do danego konta. Dla przykładu opublikowano informacje o wykorzystaniu Bitcoin przez Wikileaks. Do marca 2012 roku Wikileaks użyła 83 adresów Bitcoin i otrzymała 2605.25 BTC od zwolenników.

Ponieważ Bitcoin opiera się na wymianie danych przez Internet, możesz użyć JonDonymin, aby pozostać anonimowym podczas transakcji Bitcoin. W ten sposób, dwa oddzielne problemy muszą zostać rozwiązane:

 1. Administrowanie portfelem Bitcoin bez ujawniania adresu IP.

  Możesz użyć JonDonymin aby pozostać anonimowym podczas transakcji Bitcoin.

  • Blockchain lub StrongCoin oferują anonimowe e-portfele na swoich serwerach internetowych. Możesz użyć JonDo+JonDoFox aby pozostać anonimowym używając tych usług internetowych. Dostęp do eWalletów jest chroniony przez zwykłą kombinację nazwy użytkownika i hasła. Rejestracja w StrongCoin wymaga dodatkowo podania adresu e-mail. Akceptowane są jednorazowe adresy e-mail.

   Podpowiedź: Korzystając z usług internetowych dla swojego e-portfela, wkładasz swoje pieniądze do kieszeni obcego człowieka! On może je wziąć i odejść.

  • Jeśli nie ufasz serwerowi strony trzeciej, możesz użyć klienta bitcoin Electrum, aby zachować wszystkie swoje bitcoiny i klucze kryptograficzne na swoim komputerze. Program nie pobiera dziurawego blockchaina, do większości zadań używa zdalnych serwerów. Nie przechowuje adresu IP użytkownika w blockchainie, a korzystanie z Electrum wymaga tylko niewielkiego ruchu danych. Możliwe jest zanonimizowanie ruchu danych z Electrum za pomocą usług premium JonDonym. Uruchom program za pomocą narzędzia proxyfier. Dla Linux lub UNIX możesz użyć proxychains:> proxychains electrum

 2. Kupowanie Bitcoinów z pseudonimem, który nie może być powiązany z twoją prawdziwą tożsamością.

  Możesz kupić Bitcoiny za gotówkę lub wysłać gotówkę pocztą tradycyjną bez przelewu bankowego i bez ujawniania informacji umożliwiających identyfikację sprzedawcy Bitcoin.

  • Możesz użyć strony internetowej LocalBitcoins.com, aby wyszukać kontakty sprzedawcy Bitcoin w pobliżu swojej lokalizacji i kupić poprzez spotkanie osobiste. W wielu miastach USA możesz iść na „spotkanie Buttonwood”, aby kupić Bitcoins twarzą w twarz. „Spotkanie Buttonwood” można znaleźć w Nowym Jorku, San Francisco, Bostonie i innych. W Berlinie (Niemcy) możesz iść do baru ROOM77 (restauracja na końcu kapitalizmu) w każdy pierwszy wtorek miesiąca lub do Bitcoin Exchange Berlin, aby kupić Bitcoiny twarzą w twarz.

  • Możesz użyć kanału IRC #bitcoin-otc w sieci Freenode, aby skontaktować się ze sprzedawcą Bitcoinów. Oferty sprzedaży możesz znaleźć w otwartej księdze zamówień. Na IRC możesz podejść do potencjalnego sprzedawcy i negocjować dowolne metody transferu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się klient IRC, taki jak Pidgin, dostępny jest interfejs webowy dla czatu. Możesz pozostać anonimowy poprzez unsing JonDonym. Istnieje możliwość zarejestrowania pseudonimu (nie jest to jednak obowiązkowe), który wymaga klucza OpenPGP. Jako zarejestrowany użytkownik możesz zdobyć reputację.

 3. Płać Bitcoinami

  Jeśli kupujesz wirtualne dobra, takie jak kupony premium JonDonym, możesz zapłacić anonimowo Bitcoinami. Jeśli kupujesz towary w świecie rzeczywistym, pamiętaj, że musisz podać adres dostawy, co może narazić na szwank Twoje konto Bitcoin. Nie używaj anonimowego konta Bitcoin do tego celu. Utwórz nowe konto i nie łącz obu kont razem.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg