Trudno sobie przypomnieć czasy, zanim Jay-Z i Beyoncé byli razem. Ale jednak był. I kilka innych kobiet było powiązanych z raperem „99 Problems” w tym okresie.

Pośród nich jest R&B piosenkarka Mya, która jest znana z piosenek takich jak „Case of the Ex,” i jej nominowany do Grammy album, Smoove Jones (2017).

Lata temu pojawiły się plotki, że mieli związek po współpracy nad remiksem jej przeboju, „Best of Me”. W tym czasie ani Mya, ani Jay nie omawiali tych plotek, co spowodowało wiele trwającego zamieszania.

Więc, co tak naprawdę wydarzyło się między nimi?

Mya na festiwalu | Photo by Mark Sagliocco/Getty Images

Podsumowanie relacji Jay-Z i Mya

Te dwie spotkały się około 2000 roku po tym, jak wytwórnia Mya dotarła do zespołu Jay-Z, aby współpracować nad „Best of Me (Part Two)”, piosenką wyprodukowaną przez hiphopowy duet the Trackmasters. Jednak nie do końca im się to udało.

Producent Tone, który tworzy połowę Trackmasters, powiedział Complex w wywiadzie z 2012 roku, że Jay-Z był prawie natychmiast odrzucony przez „wibracje” Mya.”

„Więc Jay przyszedł do studia tej nocy w The Hit Factory. Dostał to od razu, zrozumiał co to było, ale nie podobał mu się klimat Myi w pokoju. Patrzył na nią jak na rozpieszczonego bachora, bo nim była. patrzył na nią jak na 'Zaraz będę rapował na twojej płycie, zaraz będziesz miała hit, a nie sądzę, żebyś to naprawdę doceniła'”, wspominał Tone.

Zirytowany, Jay-Z podobno opuścił studio, a producenci powiedzieli piosenkarce, „’Yo Mya, Jay chce zrobić tę płytę, ale czuje, że nawet nie dajesz mu żadnej miłości, jak brak podziękowań czy nic z tych rzeczy.'”

Na szczęście, chociaż, Jay-Z później wrócił i dokończył piosenkę.

„Jay przyszedł i Mya była bardziej serdeczna wobec Jaya”, kontynuował Tone.

Czy zaczęli związek po współpracy?

Wielu insiderów twierdziło, że tak. W 2014 roku pojawiły się nawet plotki, że Jay nadal umawiał się z nią i wspierał ją finansowo podczas małżeństwa z Beyoncé. Ale piosenkarka „Lady Marmalade” zamknęła je.

Fan zapytał o plotki na Instagramie, pisząc, „Heard you and Jay Z had an 11-year affair. Are you his side chick or nah?”

A Mya szybko odpaliła. „Nigdy nie zrobił, nigdy nie był, nigdy nie będzie”, napisała (przez The New York Daily News).

She kontynuowała (przez E! News): „Gram drugi do nikogo, płacę moje własne rachunki, mam własną wytwórnię, własną firmę zarządzającą, polegam tylko na Bogu i szanuję siebie & małżeństwo zbyt wiele dla nonsensu.”

View this post on Instagram

.

.

Piękna #Niedziela dla Ciebie. Gratitude in full effect. Thank you #Albany #NY

A post shared by MYA (@myaplanet9) on Aug 4, 2019 at 10:14am PDT

Ale niestety na tym plotki się nie skończyły. Kiedy Beyoncé wydała w 2016 roku swój album Lemonade, w którym ujawniła, że Jay-Z był jej niewierny, Mya ponownie zmierzyła się z zarzutami.

Ale podwoiła swoje stanowisko, mówiąc VladTV w wywiadzie z 2016 roku, że romantyczny związek między nią a Jay-Z „nigdy nie istniał.”

Kto umawiał się z Myą?

Historia randek Myi jest dość tajemnicza. W wywiadzie z 2018 roku z Hot 97’s Ebro In The Morning, przyznała, że miała „dwóch chłopaków w branży”. Ale nie wymieniła nazwisk.

„Nigdy nie mówię nazwisk, ponieważ szanuję moje relacje i to, przez co przeszliśmy…ludzie powiązali mnie z wieloma osobami, ale ludzie również projektują to, co chcą zobaczyć dla ciebie”, wyjaśniła.

Mya przypomniała również, jak menedżerowie próbowaliby zmusić ją do umawiania się z celebrytami, aby zwiększyć jej gwiazdę. Ale ona tego nie chciała.

„Moją intencją zawsze była miłość i połączenie z osobą ponad wszystko. Byłam tak prywatna, ponieważ nie chciałam, żeby to mnie złamało lub złamało, albo żeby to był publiczny wyczyn”, wyjaśniła Mya.

„Naprawdę zwolniłam wielu menadżerów, którzy mieli taki sposób myślenia lub publicystów, którzy mieli taki sposób myślenia, 'Och, musisz iść na randkę z tą osobą, ponieważ to pomoże w sprzedaży albumu.’ Nie dziękuję. To nie jest mój flow. Nie podoba mi się to. … Jestem singielką. Skupiona. Celibat,” kontynuowała.

View this post on Instagram

#Bimini Had a great time w you @rwbimini Love to the team @iamtaypowers / @me_karla / ♀️ @iluvshayshay / @asseenbyleesh / @pasjalouswimwear / ♀️@iluvshayshay / @lakeishad_ / Happy birthday @djvertigo & @iluvshayshay #mya #planet9 #myaplanet9 #bimini #bahamas #resortsworld #rooftop #2019

A post shared by MYA (@myaplanet9) on Jul 29, 2019 at 6:20am PDT

With all of this in mind, it seems like Mya and Jay-Z absolutely, most definitely did not have a romantic relationship.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg