Paget Brewster jest najbardziej znana z roli agentki specjalnej „Emily” w Criminal Minds, choć po raz pierwszy została doceniona za powtarzającą się rolę „Kathy” w czwartym sezonie kultowego sitcomu Przyjaciele. 50-letnia aktorka pracowała również jako talent głosowy i piosenkarka, a także pojawiła się w wielu filmach i programach telewizyjnych, w tym Law & Order: Special Victims Unit, Another Period, Grandfathered, a ostatnio Duck Tales i Mama, a ona obecnie pracuje w nadchodzącym serialu telewizyjnym o nazwie Birdgirl. Ale co z jej życiem osobistym? Przyjrzyjmy się przez chwilę jej życiu miłosnemu!

Paget Brewster na 2017 Summer TCA Tour – CBS Television Studios Summer Soiree
(© imago images / ZUMA Press)

Kim jest mąż Paget Brewster, Steve Damstra?

Steve Damstra jest 38-letnim muzykiem, autorem tekstów i kompozytorem muzyki filmowej, który jest członkiem grupy muzycznej Whirlwind Heat od 1996 roku, jest najbardziej znany z piosenek You’re Pretty Good Looking, Air Miami i Gene Pool Style. Para spotkała się, gdy Steve pracował ze swoim zespołem i zaprzyjaźnił się z Paget’s Criminal Minds co-star Matthew Gray Gubler, który wprowadził ich.

Po kilku latach bycia razem, Paget i Steve zaręczyli się w 2013 roku, wiadomości o zaręczynach zostały ujawnione przez aktorkę na jej koncie na Twitterze, a ostatecznie związali węzeł w 2014 roku w Los Angeles w Kalifornii, ale to nie wszystko! Matthew Gray Gubler był w rzeczywistości tym, który poprowadził ceremonię!

Paget Brewster i jej mąż Steve Damstra są nadal zakochani, jak wtedy, gdy się poznali!

Paget i Steve mieszkają obecnie w Los Angeles i chociaż są razem od kilku lat, wydaje się, że nadal są w ich miesiącu miodowym, wyglądają po prostu uroczo razem! Jeśli chodzi o dzieci, nie podzielili się tym, czy są gotowi powitać nowych członków rodziny, ponieważ wydaje się, że w rzeczywistości koncentrują się na swoich fantastycznych karierach zawodowych!

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg