New York Knicks (2005-2011)Upravit

Curry se pokouší o střelu v lednu 2007 v zápase proti Washington Wizards.

3. října 2005 byl Curry vyměněn do New York Knicks poté, co se na žádost vedení Bulls odmítl podrobit testu DNA, aby se zjistilo, zda má vrozenou srdeční vadu. Součástí výměny byl Antonio Davis z Bulls a Mike Sweetney, Tim Thomas a Jermaine Jackson z Knicks. V rámci výměny byly také vyměněny volby v prvním kole draftu – což se později Knicks vymstilo, protože měli špatnou sezónu 2005/06, v níž Curry v průměru zaznamenal 13,6 bodu a 6,0 doskoku na zápas (čísla, která byla výrazně nižší než v předchozí sezóně). Curryho neschopnost bránit a doskakovat byla zdrojem frustrace bývalých trenérů Scotta Skilese a Larryho Browna. Když se ho v roce 2003 jeden z novinářů zeptal, co by měl Curry udělat, aby se stal lepším doskakovačem, Skiles jednoduše odpověděl: „Skákejte.“ V sezóně 2006-07 došlo pod vedením nového trenéra Isiaha Thomase k oživení Curryho výkonnosti a Curry se stal hlavní ofenzivní postavou týmu, přičemž v průměru dosahoval nejvyšších hodnot v bodech (19,6), doskocích (7,1) a minutách (34,9) na zápas. Dne 7. dubna 2007 zaznamenal Curry při vítězství nad Milwaukee Bucks v prodloužení 43 bodů, což byla jeho první trojka v sezóně, díky níž zápas dospěl do prodloužení. Curry má ve své kariéře v NBA bilanci 2:2 (100 %) z tříbodové vzdálenosti. V sezóně 2007-2008 se od Curryho očekávalo, že vytvoří skvělou přední čtveřici se Zachem Randolphem, oba však zaznamenali herní regres. V říjnu 2008 se Curry podruhé za sebou objevil v tréninkovém kempu bez formy, což popudilo nového trenéra Mikea D’Antoniho. Curry nejenže přišel o místo rozehrávače, ale na začátku sezony 2008/2009 nebyl ani v D’Antoniho rotaci. Curryho navíc po většinu sezony trápilo bolavé pravé koleno. Curry odehrál svůj první zápas sezóny 8. ledna 2009 proti Dallasu Mavericks a později v sezóně nastoupil do dalších dvou zápasů. mimo sezónu 2009 začal Curry spolupracovat s trenérem na kondičním a hubnoucím režimu. V polovině července zhubl o 30 kilogramů, ale podle trenéra by bylo „iluzorní“, kdyby si trenéři mysleli, že by se mohl dostat na svou váhu 285 kilogramů.

Mezisezóna 2011 v NBAUpravit

Dvaadvacátého února 2011 byl Curry vyměněn do Minnesoty Timberwolves v rámci třístranné transakce, do které se zapojili také Denver Nuggets a která přivedla Carmela Anthonyho do New Yorku. Dne 1. března 2011 byla jeho smlouva Timberwolves vykoupena dříve, než za ně odehrál jediný zápas, a stal se tak volným hráčem.

Miami Heat (2011-2012)Edit

Dne 10. prosince 2011 podepsal Curry roční smlouvu s Miami Heat. Dne 19. ledna 2012 hrál znatelně pohublý Curry poprvé od roku 2009 v NBA, a to proti Los Angeles Lakers. Od svého posledního působení v NBA zhubl téměř 70 kilogramů a při svém návratu do NBA zaznamenal šest bodů za šest minut. Jako člen mistrovského týmu Heat v sezóně 2011-2012 odehrál Curry 83 minut ve 14 zápasech (v jednom nastoupil) a v play-off byl aktivní v jednom zápase (ale nehrál v něm).

Po sezóně 2012 v NBAEdit

V říjnu 2012 podepsal Curry smlouvu s týmem San Antonio Spurs. Na konečnou soupisku týmu se však nedostal.

Dallas Mavericks (2012)Upravit

Curryho si 25. října 2012 vyžádali z waivers Dallas Mavericks. Za Dallas odehrál dva zápasy, než byl vyřazen, aby uvolnil místo pro Troye Murphyho, protože Mavericks chtěli silového útočníka se schopností střelby zvenčí místo tradičního centra.

Čína (2012-2013)Edit

6. prosince 2012 podepsal Curry smlouvu s čínským týmem Zhejiang Golden Bulls, kde nahradil Joshe Boona. Curry odehrál 29 zápasů a měl průměr 23,0 bodů, 10,1 doskoků a 0,9 asistencí na zápas. Poslední zápas za Zhejiang odehrál Curry 27. února 2013, protože kvůli gastroenteritidě vynechal poslední dva zápasy play-off.