DraftKings vs FanDuel Sportsbook: Sporty dostępne

Jakość sportów/lig, w których grasz, powinna być zawsze twoim pierwszym zmartwieniem, chociaż. To jest to, co będzie trzymać cię w witrynie długoterminowej. Sporty oferowane przez każdą stronę są w zasadzie takie same, ale ligi oferowane są nieco inne. Zawsze będą dodatkowe nisze, które różnią się między stronami. Obie strony oferują następujące sporty:

 • Piłka nożna
 • Baseball
 • Basketball
 • Hokej
 • Golf
 • Piłka nożna
 • NASCAR
 • Kollege Basketball
 • College Football
 • .

 • UFC
 • Esport
 • Tenis

FanDuel ma najlepszą różnorodność sportów w ofercie

DraftKings oferuje niższy rake w grach o wyższych stawkach, plus więcej konkursów na wysokie stawki, niż FanDuel. Mogą one również obsługiwać większy ruch graczy, gdy przychodzi do niego. Możesz znaleźć więcej opcji, jeśli przychodzisz szukając grać duże konkursy. Musisz także rozważyć program VIP dla obu FanDuel i DraftKings, a co pasuje do Ciebie najlepiej.

FanDuel Vs. DraftKings Sportsbook: NFL Leagues

FanDuel daje Ci szansę gry w formacie salary cap dla Twoich lig piłkarskich, co przyciąga wielu ludzi do ich strony internetowej. Te ligi salary cap nazywane są ligami tygodniowymi, chociaż większość akcji ma miejsce w niedziele. W ligach tych mogą brać udział tylko dwie osoby, a w turniejach head-to-head nawet ponad 100 000 osób. FanDuel’s salary cap jest $50,000.

DraftKings ma format salary cap, który jest również $50,000. Zaletą DraftKings jest to, że możesz mieć flex playera. Jeśli chodzi o punktację, Draft Kings i Fan Duel są bardzo podobne z tylko niewielkimi różnicami. DraftKings pozwala na zdobycie punktów bonusowych zarówno za 100+ jardów otrzymanych jak i 300 jardów podanych. Wycena gracza dla DraftKings opiera się na algorytmie, który uwzględnia matchup, pogodę, lokalizację, przeszłe wyniki, wartość w porównaniu do innych graczy, popularność gracza itp.

FanDuel vs DraftKings Sportsbook – Partnerstwa i sponsoring

Dwa największe serwisy sportowe fantasy, DraftKings i FanDuel, są w ciągłej konkurencji dla głównych sponsorów i partnerstwa. Od drużyn, lig, turniejów, a nawet obiektów sportowych – FanDuel i DraftKings sponsorują wszystkie z nich. Zarówno DraftKings, jak i FanDuel mają prawie 90% zespołowych sponsorów marketingowych w NFL, plus wiele innych drużyn we wszystkich ligach i sportach.

DraftKings DFS/Sportsbook Sponsorships:

 1. NFL – W 2019 roku DraftKings podpisał partnerstwo z National Football League jako autoryzowany partner rozgrywek. NFL Players Association nawiązało współpracę z DraftKings w 2015 roku, dzięki czemu gracze w lidze będą mogli występować w nadchodzących reklamach. Partnerstwo zwiększyło zarówno liczbę graczy w branży Daily Fantasy, jak i całkowitą bazę fanów samej NFL.
 2. PGA Tour – W 2019 roku zostało podpisane wieloletnie partnerstwo pomiędzy Professional Golfers’ Association i DraftKings.
 3. UFC – W 2015 roku zostało podpisane wieloletnie partnerstwo pomiędzy Ultimate Fighting Championship/Mixed Martial Arts (MMA) i DraftKings.

DraftKings jest oficjalnym sponsorem sportów fantasy NFL

FanDuel DFS/ Sportsbook Sponsorships:

 1. MLB – W 2019 roku FanDuel został autoryzowanym operatorem gier Major League Baseball (MLB).
 2. NHL – W 2018 r., FanDuel podpisał wieloletnie partnerstwo z National Hockey League, jako ich wyłączny partner daily fantasy sports.
 3. NBA – Od 2015 r., FanDuel jest oficjalnym partnerem i operatorem gier National Basketball Association, z wieloma specjalnymi partnerstwami drużyn również w miejscu.

FanDuel jest oficjalnym sponsorem Fantasy Sports w NBA

DraftKings Playbook aka DK Playbook – DFS News

Dla wszystkich najnowszych wiadomości sportowych, gracze DraftKings mają dostęp do DraftKings Playbook. Wielu pisarzy produkuje codzienne artykuły dla wszystkich sportów na DK Playbook. Najbardziej popularne sporty to NFL i MLB. Gracze mogą wybierać spośród kategorii takich jak codzienne badania, zakłady, strategia, nowości i treningi. DraftKings Playbook jest jednym z najbardziej wszechstronnych zasobów zakładów sportowych dostępnych online.

DraftKings vs FanDuel App & Mobile

Oba FanDuel i DraftKings szczycą się doskonałymi recenzjami swoich aplikacji mobilnych. Istnieją różne aplikacje zarówno dla sportów fantasy, jak i zakładów sportowych. Jak również różne aplikacje w zależności od stanu. Z solidną opcją dzielenia ekranu, plus szybkie aktualizacje i czysty, gładki interfejs użytkownika, DraftKings app i FanDuel app są idealne dla graczy DFS i zakładów sportowych. Transmisje na żywo będą również wkrótce dostępne w aplikacji DraftKings Sportsbook.

Aplikacja książki sportowej DraftKings jest jedną z najlepszych w branży

Aplikacja książki sportowej dla FanDuel jest identyczna jak na pulpicie, z wyjątkiem kuponu zakładu ma swój własny ekran. Gracze mogą ustawić prop bets i parlays. Podczas gdy z aplikacją DFS, gracze mogą wybrać sport, który chcą od razu, gdzie wszystko jest następnie skategoryzowane idealnie dla użytkowników.

Dlaczego warto wybrać DraftKings Sportsbook/DFS?

 1. Przyjazny dla początkujących

DraftKings stworzył „Konkursy dla początkujących”, które są idealne do zdobywania doświadczenia, szczególnie dla początkujących graczy. Te gry są dostępne tylko dla tych graczy, którzy rozegrali mniej niż 50 gier w danym sporcie. Rozgrywki dla początkujących pozwalają na zapoznanie się z każdym rodzajem sportu przed wejściem do wielkich lig. Dla nowych graczy, to może dać spokój umysłu, jak również możliwość nauki, podczas gdy nadal gra za prawdziwe pieniądze z dowolną metodą płatności fantasy sport, zamiast tylko poprzez darmowe gry.

 1. Późna zamiana

DraftKings pozwala na późną zamianę zawodników. Oznacza to, że możesz zmienić zawodnika z Twojego składu tuż przed rozpoczęciem meczu tego zawodnika. Z drugiej strony, FanDuel blokuje twój skład po rozpoczęciu pierwszego meczu. Może to być bardzo korzystne dla rozgrywek fantasy NBA, ponieważ kontuzje są często ogłaszane w ostatniej chwili. Jednak może to również przynieść korzyści graczom fantasy NHL i MLB, ponieważ składy i bramkarze dla gier na Zachodnim Wybrzeżu czasami nie są ogłaszane przed rozpoczęciem gier na Wschodnim Wybrzeżu.

 1. Dostępność satelitarna

Jedną z najlepszych części DraftKings jest możliwość dołączenia do konkursów satelitarnych. Ten rodzaj rywalizacji pozwala na wygranie biletów do dużych turniejów z zazwyczaj wysokimi wpisowymi. Istnieją jednak również okazje do wygrania tanich biletów, takich jak bilet za 10 dolarów do satelity za 25 centów. Jest to doskonała szansa na zdobycie wartościowych biletów za przystępną cenę, bez względu na Twój bankroll. W ten sposób, dając Ci potencjał do gry w konkursach, które zwykle byłyby zbyt drogie dla Twojego zakresu buy-in.

 1. DraftKings eSports

DraftKings jest jedną z niewielu stron Daily fantasy sports, które oferują również fantasy eSports. Możesz rywalizować w następujących grach eSportowych na DraftKings:

 • Call of Duty
 • Defense of the Ancients
 • Smite
 • League of Legends
 • Rocket League
 • NASCAR iRacing
 • Counter Strike (CS:GO)
 • StarCraft II
 • HearthStone
 • Street Fighter

Dlaczego warto wybrać FanDuel Sportsbook/DFS?

 1. Win Your First Contest or Your Money Back

Na FanDuel, jeśli nie wyjdziesz na szczyt w swoim pierwszym konkursie, strona zwróci Ci pieniądze, abyś mógł spróbować ponownie jako kredyt. Funkcja bonusu obejmuje do $500 i pieniądze będą dostępne tylko jako kredyt na FanDuel.

 1. FanDuel Vs. DraftKings: Simple Gameplay

FanDuel ustawił swój roster jasno, tak że każdy sport jest prosty do wejścia. Nie ma utility lub flex, a gracze mogą wejść tylko na jedną pozycję. Punktacja jest niezwykle prosta, więc nie doświadczysz żadnych krzywych piłek. Jednak prostota FanDuel nie odbiera umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w grze lub zabawy. To, co robi, to ułatwia nowym graczom cieszenie się grą i szybkie dogonienie innych graczy.

FanDuel ma elegancką aplikację do zakładów sportowych

 1. DraftKings vs FanDuel Sportsbook: Roster Lock-In

Może być mylące, że FanDuel’s lock-in jest korzyścią, ponieważ DraftKings’s przeciwny late-swap jest również korzyścią. Jednakże, ponieważ sprowadza się to do osobistych preferencji, niektórzy mogą znaleźć lock-in funkcja do ich gustu. Jeśli nie chcesz śledzić wiadomości przez całą noc, a następnie trzymanie się FanDuel zablokowane w rozgrywce może być korzystne. Dzięki temu możesz wybrać swój roster i nie musisz się martwić o jego zmianę, gdy zacznie się czas blokady. Inną korzyścią z zablokowanego roster jest to, że można zobaczyć procent własności swoich graczy od razu, jak również roster przeciwnika, jeśli grasz w head-to-head game.

 1. DK Sportsbook vs FanDuel: Scouting Feature

Prawdopodobnie jedną z najlepszych cech FanDuel jest to, że pozwala na sprawdzenie przeciwników przed zaangażowaniem się w grę z nimi. Jeśli klikniesz na nazwę użytkownika dowolnego uczestnika, możesz rzucić okiem na jego stronę profilową. Pokazuje ona dokładnie, kiedy się zarejestrowali i ile zwycięstw odnieśli w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Należy jednak pamiętać, że tylko dlatego, że użytkownik jest nowy na FanDuel lub nie ma dużej liczby zwycięstw, nie oznacza, że jest nowy lub zły w Daily Fantasy Sports. Mogą po prostu wcześniej być na innej stronie.

DraftKings vs FanDuel Sportsbook & DFS: Liczba użytkowników i ruch

Nie ma obecnie dokładnej liczby na temat całkowitej ilości użytkowników dla każdej strony Daily Fantasy Sports ze względu na wielu zarejestrowanych użytkowników grających zarówno na DraftKings i FanDuel. Jednak według źródeł bliskich transakcji fuzji, która była na stole pod koniec 2017 roku, dwie firmy miały łącznie 5,5 miliona użytkowników (w 2017 roku). Fuzja została anulowana ze względu na groźbę sporu sądowego. W tym momencie DraftKings CEO Jason Robins powiedział, że DraftKings miał blisko 8 milionów użytkowników.

Comparison Between FanDuel vs DraftKings Sportsbook & DFS: Final Thoughts

Ultimately, to jest twoja decyzja, czy chcesz wypróbować FanDuel lub DraftKings out. Jeśli jeden z opisów witryny jest wywołanie swoje imię, a następnie rozpocząć z tej strony. Jednak najlepszym sposobem, aby naprawdę przetestować, która strona lubisz lepiej jest spróbować darmowe gry na obu stronach i zdecydować, który z nich jest Twoim ulubionym. Możesz również wpłacić niewielką kwotę pieniędzy na każdą z nich, aby dowiedzieć się, która z nich najbardziej Ci odpowiada. Dobrą wiadomością jest to, że proces rejestracji na obu stronach jest niezwykle prosty, podobnie jak proces wpłaty. Dlatego też, nie będziesz miał żadnych problemów z wypróbowaniem obu stron.

Na tym etapie w branży sportów codziennych fantasy, jest to FanDuel vs DraftKings Sportsbook, z każdym innym operatorem walczącym o trzecie miejsce. Nie zamierzam powiedzieć, czy DraftKings lub FanDuel jest „lepiej” po prostu dlatego, że jest to ostatecznie subiektywna decyzja, ale jestem pewien, że teraz masz poczucie, który operator najlepiej linii z tym, czego szukasz w DFS lub stronie sportsbetting.

FanDuel vs DraftKings Sportsbook & DFS FAQs

Który jest lepszy FanDuel lub DraftKings?

Jeśli zastanawiasz się, która strona jest lepsza z FanDuel czy DraftKings, polecamy FanDuel ze względu na opcję wsparcia telefonicznego, spójne salary cap dla codziennych gier fantasy, niższe kursy w Sportsbook i szybsze opcje wypłaty.

Czy FanDuel lub DraftKings wypłacają więcej?

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno FanDuel jak i DraftKings są bardzo podobne. FanDuel ma wyższe kwoty konkursowe w DFS, z drugiej strony, DraftKings ma wyższe stawki w zakładach.

Czy DraftKings jest właścicielem FanDuel?

Nie, DraftKings i FanDuel były bliskie połączenia w 2017 roku, jednak fuzja została anulowana ze względu na groźbę sporu sądowego.

Kto jest właścicielem DraftKings sportsbook?

DraftKings Inc. jest właścicielem DraftKings, a w 2020 roku stała się spółką notowaną na giełdzie, po zawarciu umowy biznesowej z Diamond Eagle i SBTech, międzynarodowym dostawcą „pod klucz” najnowocześniejszych technologii zakładów sportowych i gier.

Jak długo trwa wycofanie się z FanDuel sportsbook?

FanDuel jest znacznie szybszy niż DraftKings tutaj. FanDuel przetwarza płatności w zaledwie 48 godzin przy użyciu PayPal, i 2-4 dni przy użyciu innych metod.

Jak wypłacić z DraftKings sportsbook na konto bankowe?

Gracze mogą wypłacić w DraftKings przy użyciu następujących metod: PayPal, Visa, MasterCard, Discover & American Express

W jakich stanach DraftKings sportsbook jest legalny?

DraftKings fantasy sports jest legalnie dostępny we wszystkich stanach Ameryki z wyjątkiem Arizony, Hawajów, Idaho, Luizjany, Montany, Nevady i Waszyngtonu. Natomiast DK Sportsbook jest dostępny w Colorado, Indiana, Iowa, New Hampshire, New Jersey, Pennsylvania i West Virginia.

W jakich stanach FanDuel sportsbook jest legalny?

FanDuel sportsbook jest legalny w Colorado, Indiana, New Jersey, Pennsylvania i West Virginia. Natomiast FanDuel fantasy sports jest legalnie dostępny we wszystkich stanach Ameryki z wyjątkiem Arizony, Hawajów, Idaho, Luizjany, Montany, Nevady i Waszyngtonu.

Jaka jest różnica między DraftKings i FanDuel?

Obydwa są bardzo podobne jednak FanDuel oferuje wsparcie telefoniczne, spójne limity wynagrodzeń dla codziennych gier fantasy, niższe kursy w księgach sportowych i szybsze wypłaty.

Jak grać w FanDuel fantasy football?

Najlepszą radą jest wybieranie nowego zespołu NFL co tydzień, tak aby nigdy nie zostać zepchniętym na boczny tor przez kontuzje, tygodnie nieobecności lub błędy w drafcie.

Jak działa FanDuel sportsbook?

Po prostu kliknij „Dołącz teraz” i postępuj zgodnie z procesem rejestracji. Aby utworzyć konto FanDuel Sportsbook, będziesz musiał podać więcej szczegółów, aby można było zweryfikować konto.

Czy DraftKings oferuje Live Streaming?

Tak, DraftKings podpisał ostatnio umowę ze Sportradar, aby uruchomić Mobile Live Streaming dla użytkowników za pośrednictwem ich aplikacji sportowej.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg