Hairball to więcej niż zespół – a na pewno więcej niż tribute band!

Hairball to Rock & Rollowe doświadczenie, którego nie zapomnisz. Zespół organizuje koncert – Hairball organizuje wydarzenie! Światła, dźwięk, ekrany wideo, dym, ogień, krew, bomby, konfetti, pająki, węże & potwory (ojej) i krzyczące tłumy wściekłych fanów Hairball tworzą wydarzenie – wydarzenie, które uderzy cię tak mocno, że zajmie ci kilka dni, aby dojść do siebie! Rock & Roll NIGDY nie umrze!!!

Wokaliści Bobby, Kris Vox i Joe Dandy prowadzą zespół przez ponad 2-godzinny, zdumiewający i beznadziejnie dokładny hołd dla niektórych z największych aktów areny na świecie. Van Halen, KISS, Motley Crue, Queen, Journey i Aerosmith to tylko kilka z tych zespołów, które fani będą mogli zobaczyć na żywo. Scena Hairball staje się zupełnie nowym koncertem rockowym na twoich oczach niezliczoną ilość razy przez całą noc.

Silnik, który napędza dragster Hairball składa się z HBK na elektrycznym basie, Billy’ego na perkusji i Happy’ego na gitarze prowadzącej. Ci żołnierze Rock & Roll dumni są z tego, że przybijają jedne z najbardziej pamiętnych kawałków i kotletów wszechczasów, jednocześnie dodając swój własny styl i styl, który kultywowali przez dekady niestrudzonego koncertowania. Ci faceci żyją i oddychają Rock & Rollem!

2020 roku Hairball świętuje 20. rok rozkołysania setek tysięcy ludzi w całym kraju. Każdego dnia dodaje więcej postaci, więcej pirotechniki, więcej świateł, więcej dźwięku, więcej rekwizytów, więcej niespodzianek… więcej wszystkiego! Podczas gdy Happy często mówi publiczności „Dziś jest pierwszy dzień jest resztą twojego życia!”. Hairball wykonuje każdy występ tak, jakby to mógł być jego ostatni. Każdy wieczór to 100% full-on, bez żadnych ograniczeń, ekscytująca, chaotyczna, ognista impreza, którą trzeba przeżyć, żeby w nią uwierzyć!

Tak samo ważni dla Hairball jak muzyka są ich fani. Podczas gdy wiele zespołów twierdzi, że ma najlepszych fanów na świecie, Hairball rzeczywiście ich ma! Bez względu na to, czy mają 8 czy 85 lat, fani Hairball wnoszą na koncert niezrównany entuzjazm i energię, które dopełniają doświadczenie Arena Rock. Hairball wie, że nie istniałby bez swoich fanów i wykorzystuje każdą okazję, aby dać im to do zrozumienia. Nieważne, czy jest to spotkanie przed występem, spotkanie przy stoisku z towarem, czy rozmowa przez Internet, Hairball ma wiele wspólnego ze swoimi fanami i zawsze dobrze się bawią, kiedy się spotykają.

Nie należy mylić Hairball z niezliczonymi zespołami „80s Tribute” w całym kraju. Hairball jest wydarzeniem, postawą i ekspresją muzyczną i showmańską, która nie jest retro-flashback. To sposób na życie…i to się nie zmieni!

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg