The Hells Angels mają barwną, choć nieco sporną historię. Ogólnie przyjmuje się, że klub powstał we Fremont, w Kalifornii, w 1948 roku. Od tego czasu urósł do ponad 100 oddziałów w 28 krajach.

Chociaż uważany za zorganizowany syndykat zbrodni przez rządy USA i Kanady, z długą historią handlu narkotykami i brutalnej przemocy, Anioły okazały się również energicznymi obrońcami prawa znaków towarowych. Klub często szedł do sądu, aby chronić swoje osławione logo głowy śmierci, które podobno zostało zainspirowane oznaczeniami eskadry używanymi przez siły powietrzne USA w II wojnie światowej.

Distroscale

Anioły przybyły do Kanady w 1977 roku. Szacuje się, że klub ma około 400 kanadyjskich członków i jest łatwo najbardziej dominującym klubem motocyklowym w Kanadzie.

Jest również znany przez swoje inicjały, HA lub HAMC, i 81, od H jest ósmą literą alfabetu i A pierwszą.

Członkowie, gdzie kamizelki lub kurtki z logo Hells Angels na plecach, które są znane jako ich „kolory.”

Ciąg dalszy historii poniżej

Ta reklama nie została jeszcze załadowana, ale Twój artykuł jest kontynuowany poniżej.

Pełni członkowie mają górny pasek lub „górny rocker” z nazwą Hells Angels; logo głowy śmierci pod spodem; i dolny pasek lub „dolny rocker” identyfikujący ich prowincję. Kolor ma również małą łatkę „MC” dla Motorcycle Club.

The Hells Angels Nomads są ogólnie uważane za elitarną grupę w ramach klubu, ale Det.-Staff Sgt. Len Isnor z jednostki egzekwowania prawa motocyklistów Ontario Provincial Police zakwestionował to.

„Są takie same jak każdy inny Hells Angel”, Isnor powiedział tej gazecie w sierpniu 2016 r., Kiedy Hells Angels gwałtownie zawiesił rozdział Nomads w obszarze Ottawy. „Istnieje tam percepcja, że Nomadowie są elitarnym rozdziałem. To niekoniecznie jest prawdą. W przeszłości istniały rozdziały, które podążały za tego typu stereotypem – ten rozdział jest taki sam jak inny.”

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg