„How long will it be before my pet’s ashes is back with me?” is one of the first questions we get asked by bereaved pet owners who use our service, and rightly so. Kto nie chciałby wiedzieć, kiedy jego ukochany zwierzak wróci do niego?

Przedstawiamy, w jaki sposób przebiega procedura po skremowaniu zwierzęcia w CPC.

To, w jaki sposób Twoje zwierzę zostanie zwrócone, zależy od tego, w jaki sposób trafiło do naszego krematorium.

Co jeśli Twoje zwierzę przybyło do nas z gabinetu weterynaryjnego?

Jeśli Twoje zwierzę przybyło do nas z gabinetu weterynaryjnego, to normalną praktyką jest, że po kremacji Twojego zwierzęcia jest ono zwracane do gabinetu weterynaryjnego, abyś mógł je odebrać. Proces ten może trwać około jednego tygodnia. Jeśli nie poinformujesz lekarza weterynarii o wyborze trumny lub urny, Twoje zwierzę zostanie umieszczone w pudełku prezentacyjnym. Jeśli wybrałeś pojemnik, prochy Twojego zwierzęcia zostaną w nim zwrócone.

Czy zostałeś poproszony o bezpośredni kontakt z nami?

Niektóre praktyki weterynaryjne, które korzystają z naszych usług, poproszą Cię o bezpośredni kontakt z nami w celu dokonania płatności. W takim przypadku będziemy bezpiecznie przechowywać prochy Państwa zwierzęcia, dając Państwu czas na skontaktowanie się z nami. Po dokonaniu płatności prochy zostaną zwrócone w ciągu 7-10 dni roboczych. Zwrot odbywa się zazwyczaj za pośrednictwem wybranej przez nas firmy kurierskiej.

*Procedura ta powinna zostać wyjaśniona w Państwa gabinecie. *

Co się stanie, jeśli przyprowadzę moje zwierzę do CPC?

Jeśli przyprowadziłeś do nas swoje zwierzę, po zakończeniu kremacji i dokonaniu płatności, prochy Twojego zwierzęcia będą gotowe do odbioru od nas lub możemy zorganizować ich dostarczenie przez kuriera na Twój adres lub do Twojego lekarza weterynarii, jeśli jest to wymagane.

Jakiego kuriera używamy?

Po kremacji prochy Twojego zwierzęcia zostaną zwrócone do Ciebie za pośrednictwem kuriera APC.

*PIN ME*

Przypisz mnie*

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg