The Tennessee Titans kiedyś nazywali się Houston Oilers, aż podnieśli i przenieśli się do Nashville Tennessee w 1997 roku. Przynosząc swoją istniejącą bazę fanów z nimi, spędzili ostatnie 23 lata dodając nowych fanów. W ciągu ostatnich czterech lat byli w playoffach dwa razy, a w 2019 roku dostarczyli rekord sezonu regularnego 9-7, dostarczając je do playoffów jako AFC South wildcard. Po wygraniu przeciwko swoim pierwszym dwóm przeciwnikom playoffowym zostali wyciągnięci w grze o mistrzostwo AFC przez Kansas City Chiefs, którzy również pójdą dalej, aby wygrać Super Bowl.

Z ich zespołem radzącym sobie tak dobrze, wszyscy ci fani chcą wiedzieć, jak oglądać Tytanów bez płacenia za drogi pakiet subskrypcji kablowej. A my mamy rozwiązanie w poniższym przewodniku. Pokażemy Ci, jak wyciąć kabel i cieszyć się każdą grę Tennessee Titans za pomocą usługi przesyłania strumieniowego online. Więc usiądź wygodnie i dowiedzieć się, jak strumień Titans.

What channels show Tennessee Titans games?

Możesz nie wiedzieć, ale te dni najlepszym sposobem, aby oglądać Tennessee Titans jest za pomocą usługi przesyłania strumieniowego. Usługi te pozwalają użytkownikom na dostęp do dużej ilości wcześniej wyemitowanych treści na żądanie, ale ostatnio zaczęły również zawierać transmisje na żywo ze wszystkich tych samych kanałów, w których można zobaczyć Titans. Są to kanały takie jak CBS, który jest nadawanie 11 z 16 Titans gry w tym sezonie. Jest to również sieć dla AFC Championship Game i Super Bowl. Trzeba będzie również dostęp do Fox, NBC, i ESPN, jeśli chcesz oglądać wszystkie Tennessee Titans gry, ponieważ każdy będzie nadawać 1 lub 2 gry w tym sezonie.

To daje kilka wyborów do strumienia na żywo Tennessee Titans gry. Usługi przesyłania strumieniowego, które mają wszystkie kanały, których będziesz potrzebować, jeśli chcesz oglądać każdy mecz Tennessee Titans w tym sezonie to fuboTV (bezpłatna 7-dniowa próba) i Hulu Live (bezpłatna 7-dniowa próba) , a także AT&T TV NOW i YouTube TV. Oczywiście, jeśli chcesz być trochę oszczędny można również przejść z CBS All Access, który zapewni Ci 11 regularnych gier sezonowych i zarówno AFC Playoffs i Super Bowl. To tylko $5.99/mo. i obecnie pochodzi z 1 miesiąc za darmo.

Streaming Tennessee Titans na żywo bez kabla

.

.

.

.

.

.

Hulu + Live TV fuboTV YouTube TV Sling AT&T TV NOW Vidgo
CBS
FOX
NBC
ESPN
NFL Network
NFL RedZone

Jak oglądać Tennessee Titans na Hulu + Live TV

Hulu jest dobrzeznany ze swojej doskonałej kolekcji wcześniej wyemitowanych treści na żądanie, wiele z nich pochodzi z sieci ABC. Niedawno Hulu przeniósł się do włączenia telewizji na żywo, co czyni je go-to źródło dla fanów Tennessee Titans szukają rozwiązania problemu, jak oglądać Titans bez telewizji kablowej. Hulu + Live TV pozwoli Ci strumień Titans gry z CBS, Fox, NBC, a nawet Monday Night Football gry na ESPN. Oznacza to, że masz dostęp do wszystkich 16 gier sezonu regularnego i AFC Championship game, jak również Super Bowl.

Uważamy, że umowa w cenie miesięcznej 54,99 USD, że Hulu + Live TV opłat. Nie musisz brać naszego słowa na to chociaż. Możesz zapisać się teraz na bezpłatną 7-dniową próbę, która da ci pełny dostęp do wszystkiego, co Hulu + Live TV ma do zaoferowania. To obejmuje nie tylko mnóstwo sportu, ale także na żądanie treści z ponad 60 kanałów, w tym A&E, Bravo, Cartoon Network, CNN, Discovery, Disney Channel, Disney Junior, E! ESPN, Food Network, Fox News, Freeform, FX, FXX, HGTV, History, Investigation Discovery, Lifetime, MSNBC, Syfy, TBS, TLC, TNT, Travel Channel, truTV, USA Network, i więcej.

Oglądaj NFL na Hulu
Rozpocznij 7-dniową bezpłatną wersję próbną

Dostań 65+ kanałów i oglądaj NFL przez cały sezon dzięki Hulu! Połącz z Disney+ i ESPN+, aby uzyskać jeszcze więcej wspaniałych treści.

Jak oglądać Tennessee Titans na fuboTV

fuboTV jest doskonałym wyborem do oglądania Tennessee Titans gry w tym sezonie zbyt. To, co zaczęło się jako usługa przede wszystkim dla sportu, kontynuuje dostarczanie szerokiej gamy programów sportowych, a jednocześnie rozszerza się na więcej rozrywki i programowania na żądanie. Z fuboTV będziesz w stanie na żywo strumienia Tennessee Titans gry z CBS, Fox, NBC i ESPN. Oznacza to, że nie przegapisz ani jednego meczu Titans w tym sezonie. Plus fuboTV jest jednym z niewielu serwisów streamingowych, które również daje NFL Network i NFL RedZone, które są koniecznością dla tych die-hard NFL fanatyków tam.

fuboTV oferuje kilka różnych pakietów: Family ($64,99/mo.), Ultra ($84,99/mo.) i fubo Latino ($29,99/mo.). Pakiet fubo Family zawiera 107 kanałów, Ultra ma 189 kanałów i fubo Latino ma 31 kanałów. Wszystkie pakiety pochodzą z 500 godzin chmury DVR i bezpłatny 7-dniowy trial.

Jest wiele więcej w ofercie z fuboTV zbyt. Jeśli dostaniesz pakiet Ultra będziesz miał AT&T Sportsnet, Olympic Channel, NHL Network, MLB Network, NBA TV, MLB Strikezone, Tennis Channel, fubo Cycling i Fox Soccer Plus. A dla reszty rodziny fuboTV ma również wspaniały wybór rozrywki, jak Disney Channel, HGTV, Food Network, FX, USA i więcej.

Oglądaj NFL na Fubo
Rozpocznij 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Ciesz się największym wyborem treści sportowych na żywo, w tym NFL przez cały sezon. Uzyskaj ponad 100 kanałów z maksymalnie 500 godzinami przechowywania nagrań DVR w chmurze online i możliwością przesyłania strumieniowego na wielu urządzeniach jednocześnie. fuboTV zapewnia również programy primetime i filmy przyjazne rodzinie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak oglądać Tennessee Titans w YouTube TV

Fani Tennessee Titans pokochają YouTube TV, ponieważ usługa obejmuje transmisje strumieniowe na żywo ze wszystkich kanałów nadających mecze Titans w tym roku. Oznacza to, że nie będziesz musiał się zastanawiać, jak oglądać Titans. Oprócz innych 85 + kanałów dostępnych będziesz miał również na żywo strumienie z CBS, Fox, NBC, i ESPN. To daje Ci każdy pojedynczy Titans gry, nawet postseason gry. To tylko 64,99 dolarów / miesiąc, pochodzi z 2 tygodnie bezpłatnej wersji próbnej, aby upewnić się, że kochasz go, a także posiada inne wspaniałe kanały, takie jak MLB i NBA Networks, PBS, BET, Comedy Central, MTV, Nickelodeon i wiele więcej.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg