Częstym powodem, dla którego mężczyźni i kobiety z Fort Worth współpracują z Dr. Maxem z MP Plastic Surgery jest to, że czują, iż ich istniejący nos jest zbyt duży w stosunku do ich twarzy. W rzeczywistości istnieje wiele różnych technik, które Dr Max może wybrać, aby pomóc w uzyskaniu mniejszego nosa, wszystko zależy od aktualnego rozmiaru nosa, jego obecnej proporcji do twarzy i wyników, których Państwo pragną.

Przedstawiamy opis 3 najpopularniejszych technik rynoplastyki w celu zmniejszenia rozmiaru nosa pacjentów.

Powiększanie mostka nosowego w celu zmniejszenia rozmiaru nosa

Niektórzy pacjenci z Fort Worth mają mostki nosowe, które ich zdaniem są zbyt duże w stosunku do ich twarzy. Jeśli mostek nosowy nie jest proporcjonalny do reszty rysów twarzy, dr Max może wykonać operację rynoplastyki w celu zmodyfikowania mostka nosowego i zmniejszenia nosa.

Podczas zabiegu korekcji nosa dr Max prawdopodobnie zerwie mostek nosowy. Max prawdopodobnie złamie mostek nosowy, a nawet może usunąć nadmiar lub niepotrzebną chrząstkę, aby osiągnąć pożądany wygląd.

Dostosowanie czubka nosa, aby nos wyglądał bardziej proporcjonalnie

Niekiedy nos wygląda na zbyt duży, ponieważ czubek nosa jest dłuższy niż przeciętnie. W takim przypadku, sekretem rhinoplastyki jest po prostu dostosowanie czubka nosa. Poprzez chirurgiczne obrócenie czubka nosa ku górze, dr Max jest w stanie sprawić, że nos wydaje się krótszy, zapewniając pacjentom bardziej proporcjonalne nosy w porównaniu z resztą twarzy, co jest dla nich bardziej estetyczne.

Wykonanie Alarplastyki w celu dostosowania wielkości nozdrzy

Niektóre nosy mogą zmienić swój rozmiar poprzez manipulowanie wyglądem i wyglądem nozdrzy. Dla tej techniki pracy nosa, chirurg plastyczny z Fort Worth Dr Max wykonuje procedurę zwaną alarplastyką. Podczas zabiegu usuwana jest część skrzydełka nosa, aby umożliwić korektę nozdrzy. Efektem końcowym jest krótszy nos.

Jak widać, istnieje wiele różnych sposobów na wykonanie plastyki nosa

Zabiegi nosa są bardzo unikalne i zindywidualizowane. Dwóch pacjentów z takimi samymi dolegliwościami może mieć bardzo różne plany operacyjne, w zależności od aktualnej prezentacji ich nosów i rezultatów, które mają nadzieję osiągnąć.

To oznacza, że podczas konsultacji w MP Plastic Surgery, musisz być bardzo otwarty, szczery i konkretny z Dr. Maxem na temat tego, co Ci się nie podoba w Twoim naturalnym nosie i jak chciałbyś, aby Twój zmieniony chirurgicznie nos wyglądał. Bez otwartego dialogu nie jest możliwe, aby dr Max wiedział, co dokładnie chce Pani/Pan osiągnąć. W przypadku konsultacji dotyczących operacji nosa, dr Max zaleca również, abyś przyszedł ze zdjęciami osób, które mają typ nosa, jaki masz nadzieję uzyskać, aby mógł on wizualnie zrozumieć Twoje preferencje.

Schedule a Rhinoplasty Consultation With Fort Worth’s Dr. Max

Ścieżka do mniejszego nosa zaczyna się teraz. Aby rozpocząć, umów się na konsultację z Dr. Max w MP Plastic Surgery w Fort Worth.

Możesz potwierdzić tę wizytę dzwoniąc pod numer (817) 529-9199.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg