Jest możliwe, aby stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni.

Czy ja jestem świrem? Całkiem możliwe.

Zajmijmy się jakimiś dogłębnymi badaniami i analizami na temat tego, jak można stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni. Alternatywnie, powiem ci inną opcję.

Próbowałem innych marek zielonej kawy. Ale, Healthful Papa’s Green Coffee 50 GCA jest jedynym, który pomógł mi schudnąć. I nie czuć chęć do jedzenia dużo podczas gdy na ten dodatek. Moje treningi czuję się jakbym tracił mnóstwo kalorii.

– Jen Baniaga

Utrata wagi jest łatwa; powiedział mi to mój przyjaciel bokser. On mówi dalej: „wszystko, co musisz zrobić, to jeść czysto i ciężko trenować”.

„Ach, prawda, panie Roids”, mamrotałem. Pomyślałem, być może metody obejmowały nielegalne narkotyki, więc zadałem kolejne pytanie. „Czy można stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni, naturalnie?”, na co mój przyjaciel odpowiedział.

„Co nie jest naturalnego w zdrowym odżywianiu i ciężkim treningu? Pokażę Ci jak ja trenuję na ringu, jeśli chcesz? Sparuj ze mną.”

Odmówiłem; wiedziałem z czym wiąże się sparing z moim przyjacielem. To jest ja dostający młotkiem w rękawicy 16oz.

Teraz, on jest bokserem semi-pro i ma dziesiątki walk pod swoim pasem. Utrata wagi, dla niego, jest „łatwa”, ponieważ zmniejszył wagę bardziej niż wielu.

Jednakże dla nas, zwykłych śmiertelników, nie jest to proste zadanie. Niektórzy z nas nie wiedzą co robić, a niektórzy, jak ja, kochają jedzenie zbyt mocno. Ale to nie jest nauka o rakietach. Wszystko, czego potrzebujesz, to zaangażowanie i silna wola.

Poniżej znajdują się sposoby, dzięki którym możesz stracić tłuszcz z brzucha naturalnie i w zaciszu własnego domu.

5 sposobów na utratę tłuszczu z brzucha w 3 dni w domu

Jeśli chcesz wiedzieć, jak stracić tłuszcz z brzucha w domu w 3 dni, trafiłeś we właściwe miejsce.

Jeśli jesteś homebody jak ja, wiesz, jak istnieje zbyt wiele rzeczy do zrobienia w domu, które sprawią, że dzień minie jak błyskawica.

Heck, siedząc w domu, słuchając muzyki utrzymuje mnie zajęty. Wiele rzeczy w domu może utrudnić twój postęp, a nawet go zatrzymać.

Powinieneś wiedzieć, że byłem typem osoby, która wolałaby zostać w domu i oglądać idiotyczne pudełko przez cały dzień. Ten rodzaj zachowania doprowadził do bardzo niepożądanej wagi i brzucha.

Jednakże straciłem mój tłusty brzuch jedząc czysto, licząc kalorie i chodząc na siłownię. Możesz nie być w stanie dostać się na siłownię z powodów, na które nie masz wpływu. Jednakże, nadal można stracić tłuszczu brzucha w domu.

Ponieważ chcesz stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni, będziesz musiał naprawdę oglądać kalorie i ciężko trenować, jak nigdy wcześniej.

Muszę ci jednak powiedzieć, że 3 dni na utratę tłuszczu z brzucha jest do zrobienia, ale nie jest zdrowe. Odradzam to.

Jedną ze standardowych metod drastycznej utraty wagi w krótkim czasie jest crash dieting; co może prowadzić do wizyty na ostrym dyżurze.

Nie crash diet.

Moją radą jest, aby wymyślić rozsądny cel utraty wagi, zamiast pytać, jak stracić cały tłuszcz z brzucha w 3 dni w domu.

Jak o utracie cala z talii w 2 tygodnie? Albo, być może, tracąc pół kilograma na tydzień? Wszystko zależy od Ciebie, ale musi to być osiągalne w określonych ramach czasowych. A nie wyglądać jak Brad Pitt czy Halle Berry w 3 dni.

Utrata całego brzucha nie nastąpi w 3 dni, ale jeśli jesteś zaangażowany, twój płaski brzuch będzie podążał.

Teraz, gdy mamy to z drogi, oto co powinieneś zrobić w domu, aby stracić niektóre z twoich piwnych brzuchów w 3 dni.

1) Posprzątaj swój dom

Tak, sprzątanie, wszyscy tego nienawidzimy, ale czy wiesz, że możesz stracić kalorie po prostu sprzątając swój dom. Samo mycie naczyń, ręcznie, nie w zmywarce, może sprawić, że stracisz 88 kalorii. Wykonywanie lekkiego czyszczenia wokół domu przez 30 minut sprawi, że stracisz 85 kalorii, według Myfitnesspal.com.

Więc wyjmij miotłę, szufelkę, mopa i zacznij czyścić swój dom przez 3 dni prosto. Jeżeli twój dom jest musujący czysty, ty możesz oferować twój usługi twój przyjaciele dla opłata. Hej, biznes czyszczenia domu jest niewykorzystanym źródłem dochodu.

2) Jedz 6 posiłków dziennie

Podczas gdy jesteś w domu, to jest łatwe do binge na jedzenie, bo nie masz nic innego do zrobienia. Stajesz się głodny, biegniesz do spiżarni i chwytasz wszystko, co możesz znaleźć. W naszym domu, śmieciowe jedzenie jest wszędzie! Mamy wiele zapasów Ferrero Rocher w szafce, które kuszą mnie za każdym razem, gdy obok nich przechodzę.

Wiem, o czym myślicie. Dlaczego po prostu nie przestaniemy kupować śmieciowego jedzenia? To jest dla dzieci, które widzisz. Seriously.

An excellent way to combat junk food snacking is to eat smaller meals.

Eating small meals, 6 times a day will hopefully prevent you from putting on calories than you need. Chociaż naukowcy wciąż nie są w stanie znaleźć właściwej odpowiedzi na pytanie, czy częstotliwość jedzenia wpływa na utratę wagi, nadal powinieneś to robić.

Przez doświadczenie, pomogło mi to powstrzymać głód i zapobiegło wybuchom podjadania.

3) Sen

Czy dostajesz wystarczająco dużo snu? Co to jest wystarczająca ilość? Czy wiesz, że liczba godzin snu decyduje o tym, czy schudniesz czy przytyjesz?

Sypianie mniej niż 6 godzin dziennie może dać Ci więcej czasu na jedzenie, dodając więcej do całkowitej dziennej dawki kalorii.

Sypianie mniej może nawet zmienić Twoje hormony, które kontrolują głód.

Niedostateczna ilość snu również sprawi, że będziesz zmęczony przez cały dzień, co spowoduje mniejszą aktywność fizyczną.

4) Jedz czysto

Pomogłoby, gdybyś również obserwował, co jesz, ponieważ jest to jeden z powodów, dla których masz tłuszcz z brzucha.

Możesz to zrobić poprzez mniejsze posiłki, które są niskie w węglowodany i unikanie głęboko smażone żywności; robi to będzie drastycznie zmniejszyć spożycie kalorii.

Mówiąc o jedzeniu. Poniższe jest prosty, ale skuteczny sposób, aby stracić, że opona w środku.

11 PROVEN i POWERFUL spalanie tłuszczu z brzucha żywności
DELICIOUS i ZDROWE żywności, aby stracić tłuszczu z brzucha
Żywność, aby uniknąć, aby stracić brzuch i tłuszczu z powrotem

5) Ćwiczenia

Możesz dalej zrównoważyć spożycie kalorii poprzez ćwiczenia 30 – 45 minut dziennie. Istnieje wiele sposobów, które można zrobić to w domu.

Push-up to świetny sposób na poprawę siły górnej części ciała. Jeśli masz hantle, możesz zacząć robić kilka loków na ramiona. Jeśli nie masz żadnych hantli, chwyć coś pokaźnego.

Coś pokaźnego może być wiadrem pełnym wody. Alternatywnie, możesz chwycić się czegoś i użyć masy ciała, aby podciągnąć się do góry.

Chwyć krzesło lub dwa do dipów tricep. Możesz również robić przysiady z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, świetne dla nóg.

11 ćwiczeń domowych, aby stracić tłuszcz z brzucha SZYBKO
22 ćwiczenia, aby stracić tłuszcz z brzucha w 1 tydzień GWARANTOWANE
6 łatwych ćwiczeń, aby szybko stracić tłuszcz z brzucha w domu!
7 PROWADZONYCH ĆWICZEŃ, aby stracić tłuszcz z brzucha SZYBKO

Ćwiczenia, aby stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni

Najzdrowszy sposób, aby stracić tłuszcz z brzucha jest przez jedzenie prawo i ćwiczenia. Kompensowanie kalorii, bierzesz w przez pocenie się to zostało wypróbowane i udowodnione do pracy.

Istnieje wiele ćwiczeń, które możesz wykonywać i różnią się one poziomem twoich umiejętności. My skupimy się na ćwiczeniach, które możesz wykonywać w domu. Więc, możesz wdrożyć te treningi od razu.

Wiem, że zaczynanie jest trudne. Dobra wiadomość jest taka, że jak już zaczniesz, to staje się to łatwiejsze.

Nie jestem dokładnie zapalonym junky siłowni, ale byłem w moich młodszych dni. Siedem dni na siłowni było normą wtedy, ale nauczyłem się. To nie jest wszystko o ćwiczeniach. Jest to kombinacja właściwego odżywiania, treningu i sposobu myślenia. Ten ostatni jest vital.

Let’s get into the exercises to lose your belly fat in 3 days hopefully. Ponieważ jesteś w takim pośpiechu, skupimy się na działaniach, które mają bezpośredni wpływ na tłuszcz. Aczkolwiek wszystkie ćwiczenia będą spalać tłuszcz, te typy są wykonane dla tostów zarówno tłuszczu podskórnego i tłuszczu trzewnego.

Jeśli nie wiesz o tłuszczu trzewnym, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej:

 • Co powoduje tłuszcz z brzucha i dlaczego nie powinieneś go ignorować

Możesz również wykonywać wszystkie te treningi w zaciszu własnego domu; robienie tego zapobiegnie wszelkim wymówkom:

Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT)

Istnieje wiele technik, których możesz użyć, aby spróbować HIIT. Możesz użyć wagi ciała, hantli lub maszyn cardio.

Waga ciała

Używanie wagi ciała jest świetnym punktem wyjścia. Zasadniczo, będziesz robić trening siłowy i cardio. Będziesz uderzenie 1 ptak z 1 kamień. To, czego będziesz potrzebował, to timer ustawiony na odliczanie od 30 minut. Idealnie, powinieneś robić cardio przez 45 minut, aby celować we wszystkie tłuszcze, ale dostaniemy cię, aby zacząć ćwiczyć pierwszy.

30:00) Wykonuj jumping jacks przez 2 minuty.

 • Stań ze stopami blisko siebie.
 • Podskocz do pozycji ze stopami szeroko rozstawionymi, jednocześnie klaszcząc w dłonie nad głową.
 • Potem podskocz ponownie do pozycji wyjściowej.
 • Powtórz.

28:00) Opuść się i zrób kilka pompek przez 30 sekund.

 • Połóż się na brzuchu płasko na podłodze.
 • Z rękami na szerokość ramion, wypchnij się w górę, utrzymując ciało prosto. Twoja głowa, pośladki i pięty powinny tworzyć wyimaginowaną linię.
 • Opuść delikatnie ciało w dół z klatką piersiową prawie dotykającą podłogi. Pomóż utrzymać ciało prosto, kurcząc swoje abs.
 • Popchnij ciało z powrotem w górę.
 • Powtórz.

27:30) Spaceruj przez 1 minutę, aby złapać oddech.

26:30) Biegnij w miejscu w tempie, które możesz utrzymać przez 2 minuty.

24:30) Zrób tricep dips przez 30 sekund.

 • Chwyć krzesło i usiądź na nim.
 • Chwyć krawędź krzesła dłońmi obok ud.
 • Opuść się w dół z wyprostowanymi nogami, a jedyną częścią ciała dotykającą podłogi jest pięta.
 • Gdy osiągniesz dolną część ruchu, używając dłoni, popchnij się w górę, aż ramiona będą prawie proste.
 • Powtórz.

24:00) Spaceruj dookoła przez 1 minutę.

23:00) Rób podskoki przez 2 minuty.

21:00) Zrób crunchy przez 30 sekund.

 • Połóż się na plecach płasko z dłońmi obejmującymi uszy i zgiętymi nogami.
 • Używając mięśni rdzenia, podnieś głowę i górną część pleców do góry.
 • Górna część pleców powinna znajdować się tylko kilka centymetrów od podłogi, podczas gdy dolna i środkowa część pleców leży płasko na podłodze.
 • Opuść ciało z powrotem w dół.
 • Nie wspomagaj mięśni rdzenia, chwytając się za głowę lub uszy, gdy idziesz w górę.
 • Powtórz.

20:30) Spaceruj przez 1 minutę.

19:30) Biegnij w miejscu przez 2 minuty.

17:30) Zrób przysiady przez 30 sekund.

 • Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion.
 • Z rękami wyciągniętymi przed sobą opuść tyłek w dół, jakbyś chciał usiąść na wyimaginowanym krześle.
 • Utrzymaj plecy prosto i nigdy nie pozwól, aby kolano minęło palce stóp, aby zapobiec urazom.
 • Gdy uda są równoległe do podłogi, eksploduj z powrotem w górę.
 • Powtórz.

17:00) Spaceruj w kółko przez 1 minutę.

16:00) Rób podskoki przez 2 minuty.

14:00) Wykonaj łuk i strzały przez 30 sekund.

 • Postaw się na czworakach i udawaj, że jesteś czworonożnym stworzeniem.
 • Upewnij się, że plecy są proste, ramiona proste i w linii z barkami, kolana proste w linii z biodrami.
 • Przyciągnij prawe kolano do klatki piersiowej, podczas gdy lewa ręka chwyci Twoje kolano.
 • Równocześnie wyciągnij ręce i nogi w górę, aby były w jednej linii z plecami, głową i tyłkiem.
 • Przyciągnij ponownie kolano do klatki piersiowej, lewą ręką chwytając kolano.
 • Zastąp drugim kolanem i ramionami w połowie dystansu.

13:30) Spacer w miejscu przez 1 minutę.

12:30) Biegnij w miejscu przez 2 minuty.

10:30) Wykonuj wypady przez 30 sekund.

 • Stań z nogami rozstawionymi na szerokość barków, z obiema rękami z boku, trzymając się za talię.
 • Zrób krok do przodu prawą nogą i zegnij lewą nogę, aby obniżyć ciało.
 • Gdy lewa noga prawie dotyka podłogi poprowadź prawą piętę, aby wypchnąć ciało z powrotem w górę do pozycji wyjściowej.
 • Wzmocnij drugą nogą.

10:00) Spaceruj w kółko przez 1 minutę.

09:00) Rób podskoki przez 2 minuty.

07:00) Wykonuj pompki z rotacją przez 30 sekund.

 • Wykonaj ruch pompki.
 • Jak dojdziesz do szczytu ruchu, obróć tułów, jednocześnie wyciągając ramiona prosto do sufitu, aby utworzyć wyimaginowaną linię ze swoim ciałem i drugim ramieniem.

06:30) Spaceruj w kółko przez 1 minutę.

05:30) Biegnij w jednym miejscu przez 2 minuty.

03:30) Spacer przez 1 minutę.

02:30) Zrób mountain climber przez 30 sekund.

 • Przyjmij pozycję get set biegacza.
 • Twoje ramiona wyprostowane i w linii z barkiem.
 • Jedna noga wyciągnięta (lewa), druga (prawa), zgięta i blisko klatki piersiowej.
 • Twój tyłek powinien być uniesiony i prawie w linii z plecami.
 • Przyciągnij wyciągniętą nogę (lewą) do klatki piersiowej, jednocześnie wysuwając zgiętą nogę (prawą).
 • Przemiennie z nogami.

02:00) Przejdź pozostałą część i ochłoń.

Treadmill

Robienie HIIT na bieżni jest proste. Możesz używać jej do chodzenia lub biegania. Sugeruję chodzenie, ponieważ ma ono mniejszy wpływ na Twoje stawy. Jednak oba są skuteczne w spalaniu tłuszczu z brzucha.

 • 2 minuty rozgrzewki.
 • 1 minuta wysokiej intensywności.
 • 2 minuty niskiej intensywności.
 • 1 minuta wysokiej intensywności.
 • Powtarzaj przez 30 minut.

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni bez ćwiczeń

Jest możliwe, aby stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni, nie wykonując żadnych ćwiczeń. Próbowałem diety keto i nigdy nie ćwiczyłem, a jednak straciłem dużo na wadze.

Dieta keto jest bardzo podobna do diety jajecznej, którą będziemy przechodzić, z wyjątkiem tego, że nie jesteś ograniczony do jajek tylko na śniadanie. Jednakże, jajko jest zszywką w Keto. Poniżej znajduje się krótki przewodnik po diecie ketogenicznej:

 • Jak stracić tłuszcz z brzucha na Keto bez podnoszenia i cardio

Podążając za metodami, które wymieniłem powyżej, powinieneś być w stanie stracić jelita tłuszczowe bez wykonywania żmudnych treningów.

Jednakże zalecam, abyś podjął jakieś ćwiczenia, aby poprawić zdrowie serca i ogólną kondycję.

Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia, rozumiem to. Kariera, dzieci, życie staje na przeszkodzie. Jednakże, czy masz 7 minut do stracenia?

Cóż, jeśli tak, poniżej znajduje się link do 7 minutowego treningu, który możesz wykonywać codziennie, aby utrzymać się w formie. Badania wykazują, że zaledwie 7 minut wystarczy, aby schudnąć.

 • Jak stracić tłuszcz z brzucha w 7 minut

Dieta jajeczna, aby stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni

Oto kolejna metoda, której możesz użyć, aby stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni- dieta jajeczna.

Jajka zawierają ogromną ilość składników odżywczych, ale nadal są kojarzone ze złym stanem zdrowia: nawet po 60 latach badań. Konsensus jest taki, że jajka mają minimalny wpływ na cholesterol LDL (zły cholesterol). Wiele osób nadal pozostaje w niedowierzaniu.

Nie wiesz, ile razy mówię to mojej dziewczynie, ale ona tego nie akceptuje. Pomyślałbyś, że będąc dyplomowanym dietetykiem odchudzającym, który bada i pisze o zdrowiu, ufałaby temu, co mówię o jedzeniu.

Now, nie idź gotować 3 jajka francuski omlet i jeść go codziennie. Zalecane dzienne spożycie to 1 jajko.

Jak stracić brzuch tłuszczu w 3 dni z diety jaj jest wystarczająco proste. Wszystko, co musisz zrobić, to być ścisłym na swojej diecie.

Również, dieta jajeczna jest zasadniczo dietą low-carb. Będzie dużo białka, zielonych warzyw liściastych i całe mnóstwo łamiących wiatr jajek.

Jeśli realizujesz reżim diety jajecznej, powinieneś wiedzieć, że jedzenie tej samej rzeczy może być denerwujące i nijakie; jak każda ekstremalna dieta.

Jednakże dieta jest tylko na 3 dni. Po tym czasie wrócisz do spożywania swoich normalnych posiłków.

Choć kluczowe jest trzymanie się planu, aby zapewnić sobie sukces, ponadto kontynuuj zdrową dietę, aby powstrzymać ponowne pojawienie się okropnego brzucha.

Plan posiłków diety jajecznej

Dieta jajeczna może być intensywna, więc stworzyłam plan posiłków, który jest zrównoważony poprzez dodanie kilku przekąsek.

Oto plan posiłków diety jajecznej, aby dać ci pomysł, więc możesz zacząć wprowadzać go do swojego trybu życia.

Dzień 1

 • Śniadanie. Dwa jajka na twardo z awokado.
 • Poranna herbata. Możesz zjeść banana.
 • Lunch. Kurczak teriyaki z karmelizowanym pomidorem.
 • Popołudniowa herbata. Garść orzechów.
 • Kolacja. Ryba ze szparagami.

Dzień 2

 • Śniadanie. Dwa gotowane jajka z jednym ziemniakiem ugotowanym na parze.
 • Poranna herbata. Praktycznie to samo, banan, lub można je urozmaicić.
 • Lunch. Wołowina i zielony groszek.
 • Popołudniowa herbata. Garść orzeszków ziemnych.
 • Kolacja. Lepkie podudzia z kurczaka z blanszowanym szpinakiem.

Dzień 3

 • Śniadanie. Omlet z dwóch jaj z cebulą i pomidorem.
 • Poranna herbata. Jogurt pełnotłusty.
 • Lunch. Mięso wieprzowe w oliwie z oliwek, cytrynie i kolendrze. W połączeniu z łyżką ryżu.
 • Popołudniowa herbata. Banan.
 • Kolacja. Kotlet wieprzowy z brokułami.

Możesz zmieniać plan posiłków według własnych upodobań. Trzymaj się proporcji posiłków low-carb.

Ekstremalna wersja diety jajecznej

Dieta jajeczna jest już trudna do utrzymania przez brak przekąsek. Jednak niektórzy ludzie idą dalej, jedząc tylko jajka na twardo przez 14 dni.

Jestem skrajnie przeciwny wszelkim ekstremalnym wersjom tworzonym przez ekstremistów. Widzisz co tam zrobiłem?

Jedzenie tylko jajek przez 2 tygodnie może doprowadzić do niedożywienia. W diecie jajecznej brakuje błonnika. Błonnik jest potrzebny do prawidłowych wypróżnień i czystych bakterii jelitowych.

Więc najlepiej byłoby, gdybyś miał zbilansowaną dietę i zamiast skupiać się na szybkich wynikach, skoncentruj się na bezpiecznych, powolnych zyskach, lub w tym przypadku stratach.

Przepisy na drinki, aby stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 dni dzięki tym przepisom na drinki? Napoje te zawierają związki, które pomagają metabolizować tłuszcz, zwiększają energię, pomagają budować mięśnie.

 1. Zielona herbata. Istnieje wiele odmian herbaty. Jednak zaobserwowano, że zielona herbata ma największy wpływ na zdrowie człowieka. Zielona herbata zawiera dużo dobroci w porównaniu z innymi herbatami. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby jej nie pić. Udowodniono, że związki zawarte w zielonej herbacie, epikatechina, epigallokatechina, epikatechina-3-gallan, pomagają w zapobieganiu otyłości. Poprzez zwiększenie termogenezy i utleniania tłuszczu. Zielona herbata nie jest ograniczona do zapobiegania przyrostu masy ciała. Ma również anty-raka, anty-choroby, anty-zły wszystko.
 2. Kawa! Nie wiem dlaczego zawsze się podniecam, wspominając o kawie! W badaniu porównawczym grup społecznych udanych menedżerów wagi do losowej liczby ogółu społeczeństwa. Badanie wykazało, że menedżerowie wagi pili więcej kawy niż ogółu społeczeństwa. Wiem, że są pewne zmienne i więcej badań do zrobienia, ale dlaczego przejść na dobrej filiżance? To również utrzymuje cię obudzić w nocy, pisanie i badania, jak stracić tłuszczu z brzucha.
 3. Proszki proteinowe. Wszystko czego potrzebujesz to shaker i białko w proszku, aby zwiększyć masę mięśniową. Możesz również zastąpić posiłki koktajlem proteinowym. Picie proszków proteinowych pomaga w naprawie mięśni, hipertrofii mięśni i zachowaniu mięśni.
 4. Sok warzywny. W przeciwieństwie do soków owocowych, które są obciążone w cukier, soki warzywne mogą mieć wielkie korzyści dla utraty wagi. Chociaż, więcej badań jest potrzebne, aby potwierdzić jego skuteczność w zarządzaniu wagi, soki warzywne zawierają wiele składników odżywczych, aby utrzymać zdrowie. Ponadto, soki warzywne mogą utrzymać zdrowe jelita i są zdrowszą alternatywą dla napojów gazowanych lub soków owocowych.
 5. Woda. Ostatnia, ale z pewnością nie najmniej ważna, woda. Woda to życie, czy wiesz, że składamy się w większości z wody? Cóż, 60% to w zupełności wystarczy. Co się z nami dzieje, gdy się odwodnimy? Kręci nam się w głowie, boli nas głowa, mdlejemy. Odwodnienie jest szczególnie niebezpieczne dla niemowląt i osób starszych, co może prowadzić do śmierci. Człowiek może wytrzymać tygodnie bez jedzenia, ale bez wody umiera w ciągu 3 dni. Ponure, ale prawdziwe fakty; dlatego woda to życie. Możesz stracić tłuszcz z brzucha, zastępując napoje bogate w cukier zwykłą, nieskażoną wodą. Wyrzuć te napoje sportowe, oszczędź swoje pieniądze i pij wodę.

Wskazówki do udanej utraty tłuszczu z brzucha w 3 dni lub mniej

 • Jedz tylko wtedy, gdy jesteś głodny.
 • Jedz małe porcje.
 • Jedz powoli.
 • Przyjmuj co najmniej 2 litry wody dziennie – więcej w dni treningowe.
 • Wysil się tak bardzo, jak to tylko możliwe podczas treningu.
 • Nie rób wszystkiego na pół gwizdka.
 • Najlepiej byłoby, gdybyś ćwiczył pierwszą rzecz rano, aby zapobiec zwlekaniu.
 • Dąż do 6 do 8 godzin snu.
 • Zobowiązaj się do zdrowego stylu życia.

Jeśli nie możesz stracić całego tłuszczu z brzucha w 3 dni, kontynuuj. Skumulowany wynik będzie układać się i będzie ujawnić abs.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz więcej sposobów, aby stracić brzuch fat.

Jeśli potrzebujesz pomocy z wysiłków odchudzania, suplementy są doskonałym sposobem, aby pomóc Ci zbliżyć się do celu. Należy jednak uważać na swoje suplementy. Mogą one być dla ciebie zabójcze. Przeczytaj dlaczego klikając na poniższe:
Are your supplements killing you?

Have you tried any of the tips? Jeśli tak, które z nich zadziałały dla Ciebie? Czy masz jakieś wskazówki, którymi mógłbyś się podzielić, a które być może przegapiłem? Skomentuj poniżej.

„Mam metabolizm leniwca i ciało, które nie znosi przybierania na mięśniach. Ta klątwa zmotywowała mnie do studiowania odchudzania i odżywiania. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami i wiedzą, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje idealne ciało.”

– Christian Tanobey

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg