UPDATE: Dec. 30, 1:50 p.m. – Butler jest ponownie wymieniany jako out na środowy mecz vs. Bucks. To już jego drugi mecz z rzędu, a raczej dwa i pół, z powodu kontuzji kostki. We wtorek Bucks rozgromili Miami różnicą 47 punktów. Brak Butlera może oznaczać kolejną wygraną Milwaukee. Heat zaczęli Moe Harkless i Meyers Leonard ostatniej nocy.

UPDATE: Dec. 29, 5:32 p.m. – Butler jest na liście out na wtorkowy mecz z Bucks z powodu kontuzji kostki.

Miami Heat SG/SF Jimmy Butler jest wątpliwe, aby grać we wtorek w meczu z Milwaukee Bucks z powodu kontuzji kostki, Erik Spoelstra powiedział reporterom w poniedziałek po południu. Butler był wątpliwy do gry w Christmas Day przeciwko New Orleans Pelicans z powodu kontuzji. Ostatecznie rozpoczął mecz, ale w drugiej połowie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Jest spora szansa, że Heat pozostaną ostrożni ze swoim najlepszym graczem i zatrzymają Butlera na kolejny mecz, aby odpoczął.

Żarli byli w połowie meczu z Pels, więc jest powód, aby wierzyć, że Butler był tylko ostrożny. Wątpliwości co do jego występu we wtorek są nieco bardziej niepokojące. To bardzo ważny mecz z Bucks, którzy są 1-2 i desperacko potrzebują zwycięstwa. Z Butlerem poza drugą połową meczu z NOLA, widzieliśmy jak Heat używają Gorana Dragica, Andre Iguodali i Avery’ego Bradleya.

Jest szansa, że Bradley zacznie zamiast Butlera, biorąc pod uwagę jego defensywne umiejętności. Dragic i Iggy wydają się być bardziej odpowiednimi graczami wchodzącymi z ławki. Bradley jest też prawdziwym point guardem, czyli czymś, czego Heat nie mieli w wyjściowym składzie w dwóch pierwszych meczach. Bradley i Dragic będą ciekawymi graczami na DraftKings przeciwko obronie Bucks, która nie jest już tak groźna jak w zeszłym sezonie.

Tyler Herro nie wybił się jeszcze w dwóch meczach, więc to może być to miejsce. Jrue Holiday lub Donte DiVincenzo będą mieli za zadanie gonić Herro po obwodzie. Jeśli będzie to DD, to będzie to mocny matchup. Od trzech meczów jest rozjeżdżany przez przeciwników. Bam Adebayo jest mocnym zagraniem bez Butlera, biorąc pod uwagę to co widzieliśmy w Bucks i to co wydarzyło się w postseason 2020. Miami-Milwaukee będzie ciekawą opcją na wtorkowy stack.