Zapewniliśmy użyteczny kalkulator CPA poniżej, aby wypracować swój CPA. Ponadto, można wyprowadzić liczbę przejęć (i pieniądze) trzeba trafić konkretny CPA. Zapraszamy do eksperymentowania z różnymi scenariuszami, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć ten model cenowy.

Kalkulator CPA:

Co oznacza CPA?

CPA oznacza Cost Per Acquisition lub Cost Per Action.

Cost Per Acquisition oznacza płacenie za sprzedaż. Wypłata jest uruchamiany, gdy sprzedaż jest spowodowana przez reklamę jest postrzegane (lub kliknął na). To jest ogólnie do reklamodawcy, który reklama spowodował sprzedaży, jak bezpośrednio przypisując sprzedaży do konkretnego powodu może być bardzo skomplikowane online.

Cost Per Action oznacza, że wypłata jest uruchamiany za każdym razem reklama powoduje określone działanie. To może oznaczać cokolwiek w teorii, ale w praktyce jest zwykle używany do formularza sign-ups.

Uwaga: „Akcja” może być cokolwiek – dlatego CPL, CPI i nawet CPE kampanie są wszystkie technicznie CPA kampanie zbyt.

Acquisitions lub Działania są również powszechnie określane jako konwersji (jak w „moja kampania dostał 20 konwersji”). Oczywiście, CPC został już podjęty przez Cost Per Click, który jest prawdopodobnie dlaczego nieporęczne Cost Per Acquisition został wybrany zamiast Cost Per Conversion.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg