Keanu i Alexandra spotykają się od prawie roku (Fot. Media Punch, INSTARimages.com)

Alicia AdejobiThursday 7 Nov 2019 6:29 am

Keanu Reeves został podobno „uratowany” z „ciemnego miejsca” przez swoją nową dziewczynę Alexandrę Grant, po tragicznej śmierci jego byłej partnerki Jennifer Symes.

Aktor Matrixa ujawnił publicznie swój związek z Alexandrą na gali LACMA Art + Film w niedzielę, po tym jak po cichu spotykał się przez ostatni rok.

Mówi się, że Keanu, 55, jest „niezwykle szczęśliwy” z artystką, która podobno pomogła mu przezwyciężyć żal po śmierci jego byłej dziewczyny.

Keanu i Jennifer byli w poważnym związku, a ona zaszła w ciążę z ich córką Avą. Jednak ich córeczka urodziła się martwa w ósmym miesiącu w 1999 roku.

Para rozstała się wkrótce po tym, ale tragedia się nie skończyła, ponieważ Jennifer wjechała swoim Jeepem Grand Cherokee z 1999 roku w rząd zaparkowanych samochodów w Los Angeles i zmarła w 2001 roku w wieku 28 lat.

Revealing how Alexandra has been a good influence on Keanu, a source told Life & Style Weekly: 'Ona jest jedną z niewielu osób, którym udało się skłonić Keanu do otwarcia się na temat swoich emocji i przeszłości.

’Był w tak ciemnym miejscu przez tak długi czas, ale pozytywne spojrzenie Alexandry i wsparcie odegrały ogromną rolę w pomaganiu mu odwrócić swoje życie.’

Alexandra jest opisywana jako 'ciepła i duchowa’ dusza (Zdjęcie: Getty Images)

Według insidera, przyjaciele Keanu mówią, że Alexandra nie tylko 'skradła jego serce’, ale także 'uratowała go’.

Opisali oni 46-letnią artystkę jako 'miłą, ciepłą i uduchowioną’, jak również 'dobrą komunikatorkę’.

To pierwszy raz, kiedy Keanu został sfotografowany tak publicznie z dziewczyną od około 10 lat i można śmiało powiedzieć, że wyglądał na całkowicie zakochanego podczas ich debiutu na czerwonym dywanie.

Wtajemniczeni ujawnili, że para chciała utrzymać swój romans w tajemnicy po tym, jak zaczęli się spotykać na początku tego roku, a znają się od dekady.

Powiedzieli również, że Keanu jest 'niezwykle szczęśliwy’ i gotowy, aby publicznie mówić o swojej miłości.

Jednakże nie jest to pierwszy raz, kiedy para była widziana razem.

Expand

W zeszłym miesiącu, zostali sfotografowani ciesząc się przytulną nocą randkową w Hollywood z Alexandrą widzianą czule opierającą głowę na jego ramieniu.

A w maju Alexandra dołączyła do aktora Toy Story 4 na czerwonym dywanie na MOCA Benefit 2019, zanim trzymali się za ręce podczas pozowania do zdjęcia na pokazie Saint Laurent Men’s spring summer 2020 w Malibu w czerwcu.

Masz historię showbiznesu?

Jeśli masz historię o gwiazdach, wideo lub zdjęcia, skontaktuj się z zespołem Metro.co.uk entertainment wysyłając e-mail na adres [email protected], dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę Submit Stuff – chętnie się z Tobą skontaktujemy.

WIĘCEJ : Keanu Reeves chce 'otwarcie dzielić swoje życie’ z dziewczyną Alexandrą Grant po rocznej randce

WIĘCEJ : Keanu Reeves trzyma się za rękę z dziewczyną Alexandrą Grant, gdy debiutują na czerwonym dywanie

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg