• Live With Kelly and Ryan cohost Kelly Ripa zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego męża, Marka Consuelosa.
  • Mark obecnie filmuje najnowszy sezon Riverdale w Kanadzie i nie połączy się z Kelly przez kolejne trzy miesiące.
  • Fani uwielbiali oglądać interakcję pary 24 lat na mediach społecznościowych.

Kelly Ripa i Mark Consuelos nie mogą pomóc, ale tęsknią za sobą. Na szczęście ta dwójka znalazła wyjątkowy sposób na radzenie sobie z dystansem.

Advertisement – Continue Reading Below

14 października współgospodarz Live With Kelly and Ryan zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej męża bez koszuli w łóżku. Jeśli to zdjęcie wygląda znajomo, to dlatego, że Kelly podzieliła się podobnym w zeszłym roku pod innym kątem. Obecnie ojciec trójki dzieci kręci najnowszą odsłonę serialu CW Riverdale w Kanadzie, podczas gdy Kelly pozostaje w Nowym Jorku, gdzie pracuje nad programem Live.

„Jeden rok temu i nadal pełny #humpday #mood 🔥,” napisała. „Ten człowiek je #pbandj 🥪.”

Z powodu trwającej pandemii koronawirusów i wytycznych COVID-19 show, Mark nie połączy się ponownie z Kelly przez kolejne trzy miesiące. Z tego co słychać, odczuwa on ten dystans tak samo jak jego żona od 24 lat.

„Miss you babe ❤️❤️❤️,” odpisał na post.

Wprost na zawołanie fani zalali sekcję komentarzy czułym przezwiskiem Kelly dla Marka, „tatuś”. Wśród tych bezczelnych wiadomości były setki innych dzielących się kochającymi i wspierającymi słowami z parą celebrytów.

„You guys are the cutest thing ever!!! ♥️🔥”, napisała jedna osoba. „Love how proud you two are proud of each other 😍❤️👌”, dodała inna. „You two are so cute together but I do have to say D–N Mark 🔥🔥”, powiedział inny fan. „Dziękuję, Kelly za służenie ludziom! #daddy,” a follower commented.

Ale wielu nie mogło się doczekać, aby zobaczyć, co ich córka, Lola Consuelos, miała do powiedzenia na temat snapa. Jak ludzie wiedzą, 19-latka jest znana z zostawiania zabawnych odpowiedzi na NSFW posty jej rodziców na Instagramie.

„Tylko tutaj dla komentarza Loli 😂😂😂”, napisał jeden z fanów. „🤣 Lola się krzywi. Na pewno masz kłopoty!!!”, napisała inna. „Lola będzie to kochać. 😂😂😂,” dodał zwolennik.

Advertisement – Continue Reading Below

While to nie wydaje się, że córka pary chimed w, nawet jeśli tak, to nie zabrałoby z ukochanych bezczelnie gushing nad sobą. Nie możemy się doczekać ponownego spotkania Kelly i Marka!

Tapnij tutaj, aby zagłosować

Related Story

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg