Who is Kris Jenner?

Kris Jenner jest amerykańską osobowością telewizyjną. Popularność zdobyła występując wraz z rodziną w serialu telewizyjnym reality „Keeping Up with the Kardashians”. Jest również producentem i menedżerem.

Kris Jenner: Birth Facts, Family, and Childhood

Kris Jenner urodziła się 5 listopada 1955 roku w San Diego w Kalifornii. Jej narodowość jest amerykańska, a pochodzenie etniczne jest mieszane (holenderskie, angielskie, irlandzkie, niemieckie i szkockie).

Jej nazwisko rodowe to Kristen Mary Jenner. Ona jest dziewczyną Mary Jo Shannon (matka) i Robert Houghton (ojciec), projektant. Rodzice Kris rozstali się, gdy miała siedem lat. Dlatego też Kris i jej siostra wychowywane przez matkę aż do kilku lat. Jej matka później poślubiła przedstawiciela Harry’ego Shannona. Trzy miesiące po przeprowadzce do Oxnard w Kalifornii, wspólnik biznesowy Harry’ego podobno wyjechał z całym kapitałem organizacji, więc rodzina przeniosła się z powrotem do San Diego.

Kris Jenner: Historia edukacji

Jenner poszedł do Clairemont High School i ukończył szkołę w 1973 roku.

Kris Jenner: Życie zawodowe i kariera

Jenner prowadzi własną organizację pokoleniową, Jenner Communications, która znajduje się w Los Angeles. W 2007 roku, Kris Jenner spotkał się z producentem Ryan Seacrest i stworzył szalenie popularne reality TV show, Keeping Up with the Kardashians, featuring Kris i jej rodzina żyje typowe codzienne życie przedsiębiorców celebrytów. Pokaz od tego czasu doprowadził do wielu spin-offs.

Jest ona przedstawiona przez amerykańską postać ekranową Selma Blair w ograniczonym układzie FX American Crime Story: The People v.O.J. Simpson, który zadebiutował w lutym 2016 roku. Jenner otworzyła butik dla młodzieży w 2004 roku ze swoją małą dziewczynką, Kourtney. Butik został nazwany „Kiss” i był otwarty przez prawo około sześciu lat przed zamknięciem w 2009.

Służy również jako kierownik jej biologicznych dzieci przedsięwzięć biznesowych i wystąpień publicznych. Jest ona również zaangażowana w zarządzanie biznesem jej córek i syna. Kris Jenner jest również pisarką. Jenner napisała autobiografię i kilka książek kucharskich. Kris był również gospodarzem niektórych programów telewizyjnych.

Kris Jenner: Salary and Net Worth

She ma wartość netto 60 milionów dolarów, ale jej wynagrodzenie nie zostało jeszcze ujawnione.

Kris Jenner: Rumors and Controversies

W 2016 roku pojawiły się plotki o tym, że Kris Jenner zaczepia Scotta Disicka. Jenner odrzuciła te plotki, uznając je za fałszywe. Pojawiło się również wiele innych kontrowersji związanych z rodziną Kardashianów.

Kris Jenner: Body Measurements

Kris Jenner ma 5 stóp 6 cali (1,68m) wzrostu i waży 66kg. Ona ma ciało w kształcie klepsydry. Ona ma ten wielki rozmiar ciała piersi-talia- biodra rozmiar 37-27-37 cali. Jenner nosi rozmiar buta 9(US). Ona ma brązowy kolor oczu i ciemnobrązowy kolor włosów.

Kris Jenner: Profil w mediach społecznościowych

Kris jest aktywna na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Ma 8,3 miliona obserwujących na Facebooku, 36,5 miliona obserwujących na Instagramie i 10,7 miliona obserwujących na Twitterze.

Znajdź również więcej faktów urodzenia, edukacji, kariery, wartości netto, plotek, wzrostu, mediów społecznościowych różnych osobistości, takich jak Joe Gorga, Nikki Lilly i Mike Sorrentino.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg