Marjorie Elaine Harvey

Nazwisko:

Marjorie Harvey

Realne nazwisko/pełne imię:

Marjorie Elaine Harvey

Płeć:

Kobieta

Wiek:

56 lat

Data urodzenia:

10 października 1964

Miejsce urodzenia:

Stany Zjednoczone Ameryki.

Narodowość:

Amerykanin

Wysokość:

1.87 m

Waga:

60 kg

Orientacja seksualna:

Straight

Stan cywilny:

Mężatka/Męża

Mąż/Małżonka
(Nazwisko):

Steve Harvey (m. 2007)

Dzieci:

Tak (Lori Harvey, Jason Harvey, Morgan Harvey)

Randka/Chłopak
(Nazwisko):

N/A

Zawód:

Socialite

Wartość netto w 2021 roku:

$60 milionów

Ostatnia aktualizacja:

Luty 2021

Marjorie Harvey jest społeczniczką, osobowością internetową i ikoną mody ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jest żoną popularnej osobowości telewizyjnej Steve Harvey. Jest twórczynią bloga o nazwie „The Lady Loves Couture”. Harvey jest bardzo popularna na różnych platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram. Ona jest znana, aby zmienić życie jej męża, Steve.

Może wiesz o Marjorie Harvey bardzo dobrze Ale czy wiesz, ile lat i wysoki jest ona, i co to jest jej wartość netto w 2021 roku? Jeśli nie wiesz, Przygotowaliśmy ten artykuł o szczegółach Marjorie Harvey’s krótka biografia-wiki, kariera, życie zawodowe, życie osobiste, dzisiejsza wartość netto, wiek, wzrost, waga, i więcej faktów. Cóż, jeśli jesteś gotowy, zaczynajmy.

Wczesne życie

Marjorie Harvey urodziła się jako Marjorie Bridges-Woods do Doris Bridges. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych 10 października 1964 roku.

Po ukończeniu szkoły średniej, Harvey zapisała się na Uniwersytet w Memphis, ale szybko zrezygnowała. Miała zły raport, który sprawił, że zrezygnowała ze studiów. Niewiele wiadomo o szczegółach jej rodziny.

Życie osobiste

W 2007 roku Marjorie Harvey wyszła za mąż za Steve’a Harveya. Jednak Steve jest jej trzecim mężem, a ona jest również trzecią żoną jego. Wcześniej była żoną dilera narkotyków. Był on przestępcą i trafił do więzienia na całe życie. Później wyszła za mąż za Darnella Woodsa. Ma troje dzieci z poprzednich związków, Lorie, Morgan, i Jason.

Jest także macochą Wyntona, Brodericka, Brandi, i Karli, wszystkie urodzone z poprzednich związków Steve’a. Ma również czworo wnucząt. Mieszka z mężem w Chicago i Atlancie.

Wiek, wzrost i waga

Urodzona 10 października 1964 roku, Marjorie Harvey ma 56 lat, na dzień dzisiejszy, 6 lutego 2021 roku. Jej wzrost wynosi 1,87 m, a waga 60 kg.

Kariera

Marjorie Harvey stała się sławna po ślubie z gospodarzem telewizyjnym Stevem Harveyem. Stała się popularną osobowością po tym, jak zaczęła mu towarzyszyć. Jest słynną ikoną mody i podróżuje po świecie, aby uczestniczyć w różnych pokazach mody.

Była w kilku tygodniach mody, w tym Paris Fashion Week i Milan Fashion Week. Oprócz bycia moda freak, Marjorie Harvey ma jej blog. Ona jest twórcą bloga o nazwie „The Lady Loves Couture. W jej blogu, ona dostarczyła różne formy sensu mody.

She przyczyniła się wiele w jej blogu i chce stać się popularną nazwą w świecie mody. Marjorie Harvey również towarzyszył jej męża w kilku imprezach i poszedł na stać się słynnym socialite.

Wraz z mężem, ona stworzyła „Steve i Marjorie Harvey Foundation. Ich fundacja ma na celu podniesienie standardu życia rodzin i dzieci z całego świata. Jako pani Harvey, ona ma swoją linię odzieży o nazwie „Marjorie Harvey’s Closet”. Ona również ma kolekcję couture, jak również jej linia handbags.

Harvey jest również słynny internet celebryta. Ona jest aktywna na różnych platformach mediów społecznościowych i ma wielu zwolenników na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Na Instagramie, zdobyła ponad 2,5 mln followers.

Awards & Osiągnięcia

Jednym z najbardziej znaczących wyczynów kariery Marjorie Harvey jest bycie udaną osobowością internetową. Ona jest również słynny potwór mody i jest bardzo aktywny jako socialite. Chociaż może nie otrzymała nagrody, ma potencjał, aby wygrać nagrodę kiedyś wkrótce.

Net Worth & Pensja Marjorie Harvey w 2021

Marjorie Harvey Net Worth

As of February 2021, The estimated net worth of Marjorie Harvey is more than $60 million. Jest to również wartość netto jej męża. Stała się popularną nazwą gospodarstwa domowego po tym, jak wyszła za mąż za Steve Harvey.

Jej wartość netto została wniesiona przez jej linię mody, a także jej linię torebek. Ona dokonała wiele wkładu w jej blogu w odniesieniu do różnych technik mody. Marjorie Harvey jest również popularna osobowość internetowa i zgromadziła miliony zwolenników na różnych platformach social media.

Marjorie Harvey jest jednym z najbardziej popularnych słynnych aficionados na świecie. Taka jest popularność, że dostała nawet zaproszenie do bycia na Milan Fashion Week. Zyskała fanów z całego świata.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg