Ile wart jest Plies? 14 milionów dolarów

Jak Plies zdobył swoje pieniądze i bogactwo?

Urodzony 1 lipca 1976 roku, amerykański raper Algernod Lanier Washington jest lepiej znany jako „Plies”. Jest on artystą hip-hopowym, który jest również właścicielem „Big Gates Records”. Zanim rozpoczął swoją karierę jako raper, Plies był futbolistą. Grał na pozycji „wide receiver” w drużynie futbolowej z Miami University przez dwa kolejne lata 1996 i 1997. Jest absolwentem college’u, który wraz z przyrodnim bratem założył wytwórnię płytową Big Gates. Z jego kontraktem dwóch lat w Slip-n-Slide Records, artysta rozpoczął trzy albumy. Jego debiutancki album był w roku 2007 z albumem o nazwie „The Real Testament”. Album składał się z wielu udanych singli hitów, takich jak „Shawty”, jak również „Hypnotized”. W 2008 roku, Plies wydał dwa kolejne albumy o nazwie „Definition of Real” i „Da REAList”. Później w roku 2010, wydał kolejny album o nazwie „Goon Affiliated”.

Później w tym samym roku Plies uruchomił mixtape o tytule „You Need People Like Me”. Utwór „Boosie” z tego mixtape’u był poświęcony pamięci rapera 'Lil Boosie’. W następnym roku wydał dwa kolejne mixtape’y o tytułach „I Fuck with The DJ” i „Aristotle”. Po zakończeniu ery mixtape’ów, w końcu ogłosił wydanie swojego piątego albumu, który został zatytułowany „Purple Heart”, którego pierwszy singiel promujący ukazał się we wrześniu 2011 roku. Piosenka została zatytułowana „Just (The Tip)” z Jeremih, jak również Ludacris jako featuring artists.

W roku 2013, kolejny promocyjny utwór z albumu „Purple Heart” został wydany dla publiczności, który został zatytułowany „F**king lub co”. Oficjalny teledysk do tej piosenki został wydany w miesiącu sierpniu tego samego roku. Kolejny promocyjny teledysk zatytułowany „Faithful” został wydany przez artystę, który zawierał Rico Love, który jest autorem tekstów i piosenkarzem.

Jedynka z jego piątego albumu została wydana w roku 2015 z tytułem „Find You”. Piosenka zawierała występy wideo od artystów takich jak Lil Wayne i K Camp. W tym samym roku Plies wydał utwór zatytułowany „Dayum!”. Piosenka ta była odpowiedzią na kontrowersje związane z tym, że raper został zaatakowany na scenie. Ponadto, artysta wydał nowy mixtape o tytule „Aint No Mixtape Bih”, po którym nastąpiła część druga dla tego samego później w tym samym roku.

W swojej karierze raper współpracował z wieloma artystami z branży muzycznej, takimi jak Akon, T-Pain, Ashanti, Jamie Foxx, Lil Wayne, Keri Hilson, Trick Daddy, Young Dolph, Fat Joe, Rick Ross, Ace Hood, Lil Boosie, Gucci Mane, Ludacris, Usher, Jeremih, Slim Thug, Nelly, DJ Khaled, Chris Brown i wielu innych. Był nominowany do trzech nagród BET Hip-Hop Awards, czterech Ozone Awards (wygrał jedną) i jednej nagrody Grammy.

Jakie są najlepiej sprzedające się albumy Pliesa?

1. The Real Testament (2007): Gold Certification

2. Definition of Real (2008): Gold Certification

3. Da REAList (2008): Gold

4. Goon Affiliated (2010): N/A

5. Shawty ft T-Pain (2007): Platynowy singiel

Read More: Best Movie Musicals of All Time

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg