Fani Lily Winters są z pewnością podekscytowani teraz, gdy ulubienica fanów powraca do serialu The Young and the Restless w regularnych odstępach czasu. Christel Khalil, która gra tę postać, mówiła o tym, jak Lily jest teraz o wiele inna niż widzieliśmy ją wcześniej.

Christel Khalil | Paul Archuleta/FilmMagic

Aktorka ponownie jest głównym członkiem obsady

Po tym jak była powracającym członkiem obsady po jej początkowym wyjściu, Khalil powraca i gra Lily jako główny członek obsady w The Young and the Restless. Po raz pierwszy została przeniesiona do recurringu w 2018 roku. W tym czasie powiedziała fanom: „Hello Lovelies! Chciałem, abyście byli pierwszymi, którzy wiedzą, że jeśli zobaczycie mniej mnie na @youngandrestlesscbs , to dlatego, że zdecydowałem się przejść z Y&R w pełnym wymiarze czasu na status recurring. Oznacza to, że nie odchodzę, tylko jestem gotowa (po 16 niesamowitych latach grania w Lily) na odkrywanie nowych rzeczy! Będę nadal dumnym członkiem rodziny Y&R i czekam na dalsze przygody grając Lily.”

Kontynuowała występy, w tym kilka wokół czasu śmierci Kristoffa St. Johna, który grał ekranowego ojca Lily. Po zakończeniu wątku śmierci Neila, Lily opuściła miasto. Ale wróciła do Genoa City, i wydaje się, że na stałe, ponieważ prowadzi nowy dział w Chancellor Industries z Billym Abbottem (granym przez Jasona Thompsona).

RELATED: 'The Young and the Restless’ Fans Haven’t Let Go of Adam and Sharon

Aktorka będąca z powrotem na pełen etat nie jest zaskakująca, ponieważ powiedziała, że ona i jej rodzina już zaplanowali przeprowadzkę do Los Angeles w lecie i chciała być w stanie jakoś wrócić do serialu w pełnym wymiarze godzin. Khalil powiedziała, że ona i jej rodzina nadal planują przenieść się do LA tego lata, więc podczas gdy nie jesteśmy pewni w tej chwili, nie bądźcie zaskoczeni, jeśli Khalil wróci do serialu na dobre.

Lily jest w nowej erze

W wywiadzie dla Soaps in Depth, Khalil mówiła o obecnej fabule Lily w serialu i jak bardzo różni się ona od materiału, który dostała w poprzednich latach. „Lily przeszła przez tak wiele i na szczęście byłam tam przez cały ten czas i naprawdę fajnie jest grać tę nową stronę,” powiedziała. „Strona biznesowa i radzenie sobie z Billy’m i Newmanami i wszystkimi tymi rzeczami, które nadchodzą. To zdecydowanie zabawna rzecz do zrobienia, ponieważ nigdy nie dostałem się do tego z nią wcześniej.”

„Wspaniałą rzeczą w mydle jest to, że są one na zawsze,” dodała. „Ale czasami można popaść w lekką stagnację, ponieważ pracuje się z tymi samymi ludźmi. Dla mnie, jako aktora, miło jest, gdy Lily przychodzi i może pracować z kimś innym i grać różne rzeczy. To zdecydowanie zaszczepia powiew świeżości, co jest naprawdę miłe.”

Potężne kobiety w serialu

Aktorka mówiła również o znaczeniu pokazywania kobiet u władzy, szczególnie biorąc pod uwagę klimat, w jakim się teraz znajdujemy.

View this post on Instagram

.

Gratulacje dla mojego bwuddy z okazji wygranej Emmy!!! Nikt nie zasługuje na to bardziej niż Ty!!!❤️❤️❤️ To Kristoff!

A post shared by C H R I S T E L K H A L I L (@christeladnana) on Jun 28, 2020 at 5:02am PDT

RELATED: 'The Young and the Restless’: Brytni Sarpy Talks Elena and Devon Fan Love Versus Her 'General Hospital’ Character Being 'Not Liked’

Wyjaśniła: „Wiem, że zdecydowanie planują pokazać więcej kobiet u władzy. Myślę, że po ruchu #MeToo, to jest jak… to, co jest tak wspaniałe o Y&R. Zawsze podążamy z duchem czasu. W serialu nastąpiła zmiana w kierunku większej ilości kobiet u władzy. I oni widzieli Lily jako część tego, za co jestem bardzo wdzięczna.”

The Young and the Restless emitowane jest w dni powszednie na CBS.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg