Eric Braeden jest jednym z najbardziej ikonicznych aktorów w historii telewizji dziennej, znanym z grania swojej równie ikonicznej postaci, Victora Newmana. Jednak zanim Victor stał się tak ogromnie ważnym elementem współczesnego kanonu opery mydlanej, aktor faktycznie chciał odejść z serialu po tym, jak był na nim tylko przez kilka miesięcy. Victor jest teraz rozpoznawalny przez ludzi, którzy nawet nie oglądają oper mydlanych. Ale gdyby aktor miał swoje zdanie w tamtym czasie, być może nie byłby znany jako divo kręcący wąsami w The Young and the Restless.

Eric Braeden | Michael Tran/FilmMagic

Eric Braeden jako Victor Newman

Braeden portretował tę postać od czasu, gdy po raz pierwszy została wprowadzona w 1980 roku. Rola miała być krótkoterminowa, ale Braeden skończył podpisując kontrakt i zostając na dłużej.

W nowym segmencie na oficjalnym koncie The Young and the Restless na Instagramie na cześć 12,000 odcinka, Braeden opowiedział o swojej historii z programem. Braeden często mówił o tym, że nie był zbyt chętny do telewizji dziennej, kiedy po raz pierwszy zaczął, w tym w swoim pamiętniku, I’ll Be Damned: How My Young and Restless Life Led Me to America’s #1 Daytime Drama.

W nowym wideo, mówił o tym, że nawet nie wiedział o telewizji dziennej w ogóle, aby rozpocząć. „Powiedziałem, 'Co to jest? Mają telewizję w ciągu dnia?’ Nie wiedziałem,” powiedział, mówiąc o tym, kiedy po raz pierwszy był na rozmowach w sprawie programu.

Dzisiaj w #YR Victor martwi się o przyszłość Adama, a Christine ponownie łączy się z Niną. WATCH FULL EPISODE: https://t.co/XtXtYg8HfG pic.twitter.com/ZTc5DEH6jG

– Young and Restless (@YandR_CBS) December 4, 2020

Eric Braeden prawie odszedł z „The Young and the Restless” w ciągu kilku pierwszych miesięcy

Aktor ujawnił również w wideo, że jeden z jego kolegów aktorów przekonał go do serialu. „Grałem w tenisa z Dabney ,” wyjaśnił. „Powiedziałem: 'Słuchaj, właśnie poprosili mnie o spotkanie z ludźmi z The Young and The Restless. Co o tym myślisz? Powiedział, 'Zrób to, pokochasz to'”

Po byciu na pokazie zaledwie kilka miesięcy, Braeden nie był fanem tego doświadczenia w ogóle. Jednak nie miało to nic wspólnego z samym show, ale dlatego, że wcześniej spędził czas grając postacie takie jak Victor.

„Nienawidziłem tego,” powiedział. „Nie mogłem tego znieść. Ponieważ grałem złego faceta, a ja wypaliłem się grając złych facetów. Grałem złych facetów w ponad 120 programach telewizyjnych i miałem tego dosyć.”

Jednakże Braeden spotkał się z twórcą serialu Williamem J. Bellem i podrasowali postać, aby nadać jej więcej backstory. „Poprosiłem Billa Bella o nasycenie tej postaci tłem, które wyjaśni, dlaczego stał się tym, kim był,” powiedział aktor.

Jest 12 000 odcinków #YR, ale jest tylko jeden Victor Newman. Świętuj dzisiejszy kamień milowy z jedynym i niepowtarzalnym @EBraeden. Obejrzyj jego specjalny wywiad tutaj: https://t.co/88mxnzyE1J pic.twitter.com/OZlfDNmV6T

– Young and Restless (@YandR_CBS) December 1, 2020

RELATED: 'The Young and the Restless’: Adam Newman’s Same-Sex Relationship, Explained

Scena miała miejsce, gdy Victor opowiedział Nikki Reed Newman o tym, jak jego matka i ojciec zostawili go w sierocińcu. „Kiedy już zagrałem tę scenę, wszedłem do mojej garderoby i zadzwoniłem do żony. Powiedziałem 'Zostanę,'” dodał. „Ponieważ widziałem, że to otwiera wszystkie rodzaje możliwości.”

The Young and the Restless airs w dni powszednie na CBS.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg