Tim Tebow

Nazwisko:

Tim Tebow

Real Name/Full Name:

Timothy Richard Tebow

Płeć:

Mężczyzna

Wiek:

33 lata

Data urodzenia:

14 sierpnia 1987

Miejsce urodzenia:

Makati, Filipiny

Narodowość:

Amerykanin

Wysokość:

1.91 m

Waga:

116 kg

Orientacja seksualna:

Straight

Stan cywilny:

W związku

Żona/Małżonek (Imię):

N/A

Dzieci:

Nie

Randka/dziewczyna
(Imię):

Tak ( Demi-Leigh Nel-Peters (2018-))

Zawód:

Profesjonalny outfielder baseballowy

Wartość netto w 2021 r.:

$10 milionów

Ostatnia aktualizacja:

Luty 2021

Tim Tebow jest znanym profesjonalnym amerykańskim outfielderem baseballowym, który był byłym profesjonalnym rozgrywającym futbolowym. Grał również w piłkę nożną w college’u, kiedy był na Uniwersytecie Florydy. Obecnie Tebow gra w baseball w drużynie New York Mets. Ma na swoim koncie kilka osiągnięć w karierze i grał w piłkę nożną dla kilku drużyn. Został profesjonalnym graczem baseballowym w 2016 roku.

Może wiesz o Timie Tebow bardzo dobrze Ale czy wiesz, ile ma lat i wysoki jest on, i jaka jest jego wartość netto w 2021 roku? Jeśli nie wiesz, Przygotowaliśmy ten artykuł o szczegółach Tim Tebow’s krótka biografia-wiki, kariera, życie zawodowe, życie osobiste, dzisiejsza wartość netto, wiek, wzrost, waga, i więcej faktów. Cóż, jeśli jesteś gotowy, zacznijmy.

Wczesne życie

Timothy Richard Tebow urodził się w Manili, Filipiny, w dniu 14 sierpnia 1987 roku, do jego rodziców Robert Ramsey Tebow II i Pamela Elaine Pemberton.

Był homeschooled przez jego rodziców, wraz z jego czterech innych rodzeństwa. Później poszedł do gry w U.S. Army All-American Bowl. Od 2006 do 2009 roku, uczęszczał do University of Florida i grał dla drużyny piłkarskiej Florida Gators.

W swojej karierze uniwersyteckiej, Tebow poszedł na wygrać kilka mistrzostw i nagród. To było w tym czasie, że wzrósł do rangi i wykonane w sumie 9,286 jardów przechodzących. Jego łączna liczba przyłożeń dla całej kariery w college’u wyniosła 88.

Życie osobiste

Tim Tebow był w związku z byłą zwyciężczynią Miss Universe Olivią Culpo w 2015 roku. W 2012 roku plotkowano, że spiknął się z amerykańską aktorką Camillą Belle. Znany jest z aktu klęczenia, który nazywany jest „Tebowing.”

Wiek, wzrost i waga

Urodzony 14 sierpnia 1987 roku, Tim Tebow ma 33 lata według stanu na dzień dzisiejszy 8 lutego 2021 roku. Jego wzrost wynosi 1,91 m, a waga 116 kg.

Kariera

W 2010 NFL Draft, Tim Tebow został 25. ogólnym wyborem w pierwszej rundzie przez Denver Broncos. W lipcu tego samego roku, podpisał kontrakt z Broncos na pięć lat. Swoje pierwsze przyłożenie w NFL zdobył w październiku przeciwko New York Jets. W swoim debiutanckim sezonie, zrobił 654 jardów z trzech przechwytów i pięć touchdowns.

W 2012 roku, Tebow został sprzedany do New York Jets. Doznał dwóch złamanych żeber podczas gry dla swojego nowego zespołu. Został zwolniony przez New York Jets w kwietniu 2013 roku. Dwa miesiące później dołączył do New England Patriots na dwa lata.
Dołączył do Philadelphia Eagles w kwietniu 2015 roku. Został zwolniony przez Eagles we wrześniu tego samego roku. Podczas swojej kariery NFL, zrobił w sumie 2,422 jardów pędzących i 17 przyłożeń z łącznie 35 gier.

Tebow zdecydował się grać w baseball w sierpniu 2016 roku. Później podpisał kontrakt z New York Mets. Później został przydzielony do Arizona Fall League’s Scottsdale Scorpions. Wyraził się o powrocie do baseballu na sezon 2018.

W 2007 roku Tim Tebow wygrał nagrodę Davey O’Brien Award. On jest zwycięzcą Heisman Trophy w 2007 roku. Jest dwukrotnym mistrzem narodowym BCS i jest dwukrotnym mistrzem SEC. W 2008 roku zdobył Manning Award. Dwukrotnie w swojej karierze zdobył również nagrodę Maxwella. W 2007 roku został uznany za Gracza Roku Associate Press, a w tym samym roku Sporting News również uznał go za Gracza Roku. W 2008 i 2009 roku został nazwany SEC Player of the Year.

Net Worth & Salary of Tim Tebow in 2021

As of February 2021, Tim Tebow has an estimated net worth of more than $10 million. Fortuna ta pochodzi z jego kariery jako profesjonalnego piłkarza. Grał dla kilku klubów w NFL. W 2010 roku jego kontrakt z Broncos był wart 11,25 mln dolarów. Z powodzeniem grał również w baseball i nadal jest aktywny w swojej karierze. Część swojego bogactwa zawdzięcza również temu, że został gospodarzem programu „Good Morning America” w ABC News. On również współgospodarzem 'SEC Nation’ dla ESPN.

Tim Tebow jest uważany za jednego z najbardziej popularnych graczy baseballowych w Stanach Zjednoczonych. Jest wszechstronnie utalentowaną osobowością, która zawodowo grała zarówno w piłkę nożną, jak i baseball. Jest również filantropem i założycielem Fundacji Tima Tebowa. Współpracował z kilkoma organizacjami, aby zebrać pieniądze na stworzenie szpitala Tebow CURE Hospital.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg