This astrological dating article about dating Libra men is meant to be tongue in cheek, so keep that in mind whilst reading it! Teraz, wtedy. Jeśli myślisz, że mężczyźni Libra są z natury doskonali, ponieważ mają naturalną obsesję na punkcie równowagi i uczciwości, pomyśl jeszcze raz! Mogą być absolutnie szalonymi mężczyznami i doprowadzili wiele kobiet do szaleństwa, włączając w to mnie, więc zanim zaczniesz poważnie myśleć o mężczyźnie Libra, spójrz na niektóre fakty i wady, które mężczyźni Libra mogą zabrać ze sobą jako bagaż.

Mr. Fair

Bycie sprawiedliwym brzmi jak dobra cecha, prawda? I tak jest, w większości przypadków. Ale człowiek Libra może być trochę neurotyczny, jeśli chodzi o określenie, co właściwie oznacza sprawiedliwość. To, co wydaje się sprawiedliwe dla Ciebie, może nie wydawać się sprawiedliwe dla niego. A to, co wydaje się sprawiedliwe dla niego, może równie dobrze wydawać się zupełnie nie-takie dla ciebie. Na przykład, mężczyzna Libra może myśleć, że to sprawiedliwe dla Ciebie, aby złościć się na tart, który mieszka obok i utrzymuje ogling twój mężczyzna Libra się za każdym razem, gdy wraca do domu i przechodzi obok jej okna kuchennego. Ale on również pomyśli, że to sprawiedliwe, że ona może patrzeć na kogokolwiek, kogo wybierze, w jakikolwiek sposób wybierze, tak długo, jak nie będzie fizycznie przeszkadzać. A jeśli ona chce gwizdać i krzyczeć do niego, to też jest jej prawo. I on ci o tym powie. Więc nie spodziewaj się koleżeństwa w tym względzie!

Podstawy:

  • Jak flirtować z mężczyzną Libra: Bądź pełna gracji i kulturalna
  • Jak połechtać mężczyznę z Libry: Bądź nierozsądny, nieuczciwy lub manipulujący
  • Jak odstraszyć mężczyznę z Libry: Oni są w rzeczywistości dość cholernie tolerancyjni
  • Jak odzyskać mężczyznę Libra: Daj mu solidny argument, który udowadnia, że byłoby ci lepiej razem niż osobno.

Mr. Bland-but-Romantic

Mężczyzna Libra może wydawać się bardzo, bardzo nijaki w czasach. Och, nie mówię, że nie ma gdzieś tam pasji. Mówię tylko, że możesz potrzebować mapy i latarki, aby go znaleźć. Ma uczucia, ma temperament (i to może być bardzo zły, więc uważaj!) i ma zdolność kochania jak ktoś z sonetu Szekspira – ale jest bardzo dobry w utrzymywaniu większości z nich w ukryciu, aż do czasu, gdy uzna to za stosowne. To powiedziawszy, mężczyzna spod znaku Libry może być bardzo kulturalny, kompetentny i wyrafinowany. Może mieszać się dobrze z elitą lub pospólstwem i czuje się komfortowo w obu ustawieniach.

Mr. Uninterested

Jedną z rzeczy, które mogą doprowadzić dziewczynę do szaleństwa na punkcie mężczyzny spod znaku Libry jest to, że nie wydaje się mieć ani uncji zazdrości w swoim ciele. Nie żebyśmy chcieli super zazdrosnego faceta, ale odrobina teraz i wtedy sprawia, że dziewczyna czuje się pożądana, prawda? Cóż, być przygotowany na nic z tego z Libra facet. Libra mężczyzna nie będzie dbać, jeśli wyjdziesz z innym facetem przyjacielem każdej nocy, a on nie będzie nawet dbać o to, aby zapytać, co zrobiłeś, kiedy wrócisz do domu. Nigdy naprawdę nie byłem pewien, czy to dlatego, że nie są zaniepokojeni, lub dlatego, że po prostu nie obchodzi, ale jeśli jesteś typem, aby spróbować zrobić człowiek zazdrosny, będziesz chciał zmarnować swoje wysiłki na innym znaku gwiazdy. W tym samym czasie, większość mężczyzn Libra są uosobieniem wierności i mają tendencję do bycia bardzo godnymi zaufania w związkach, chyba że byłeś dla niego całkowitą krową przez lata i lata na końcu.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg