Kupowanie biżuterii może być niezwykle kosztowne. W rzeczywistości, w zależności od tego, kiedy je kupić, mogą one rzeczywiście być droższe niż myślisz! Będziemy Ci wiele różnych wskazówek i sztuczek do zakupu biżuterii w niektórych porach roku, a kiedy uniknąć takiego purchase.

Nie ważne jak bardzo chcesz parę kolczyków, bransoletka, lub pierścień, jeśli nie masz funduszy, jeśli chodzi o płatności obejmujące rachunek, to masz problem pod ręką. Stopy procentowe na te biżuteria będzie racking up miesiące po miesiącach na końcu, jeśli nie pay up.

Get najlepsze oferty od detalisty biżuterii jak Ritani, Blue Nile, Whiteflash i James Allen. Aby zwiększyć nagrody/oszczędności, skorzystaj z karty kredytowej oferującej punkty/zwrot gotówki za zakupy.

.

Oferty bankowe, które mogą Ci się spodobać

Zobacz nasze najlepsze bonusy bankowe aktualizowane codziennie, aby zdobyć do $1,000 w darmowych pieniądzach. Znajdź popularne oferty czekowe, takie jak Chase Bank, HSBC Bank, TD Bank, Huntington Bank, BBVA, Discover Bank i CIT Bank. Zobacz nasze najlepsze stawki dla oszczędności i CD też.
NASZE NAJWAŻNIEJSZE PROMOCJE
Chase Business Complete BankingSM $300 Bonus Chase Total Checking® $200 Bonus
HSBC Premier Checking $450 Bonus HSBC Premier Checking Up To $600
TD Bank Beyond Checking $300 Bonus TD Bank Convenience Checking $150 Bonus
Huntington 25 Business Checking $300 Bonus Huntington Business Checking 100 $200 Bonus
Huntington Unlimited Business Checking $400 Bonus Huntington Unlimited Plus Business Checking $750 Bonus
Axos Basic Business Checking $100 Bonus Aspiration Spend & Save Account $100 Bonus
Ally Invest Up To $3,500 Bonus Discover Bank $360 Cashback Debet
WeBull 2 Free Stocks BlockFi Up To $250 BTC Bonus

Months To Purchase Jewelry

March – Może być niewielka szansa, że nie możesz odłożyć zaliczki na swoją biżuterię z wyboru z powodu wszystkich zakupów świątecznych. Coming lutego, biżuteria może być dość drogie, zwłaszcza, że Valentines Day jest za rogiem. To napędza ceny biżuterii w górę z powodu popytu. Będąc, że marzec jest po wszystkich zakupów mayhem, można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy ze względu na

May – Jeśli nie masz szansy, aby uzyskać biżuterię swojego wyboru w marcu, to nie denerwuj się, bo mamy cię objęte. Wielu detalistów biżuteria wie, że ludzie się ich zwrotu podatku, więc są one trochę bardziej affordable.

Lipiec i sierpień – Te miesiące, detaliści biżuteria dostać naprawdę powolny biznes, ponieważ konsumenci mają tendencję do przygotowania się do czasu Summer. Konsumenci są również coraz gotowy i przygotowany do up i nadchodzący rok szkolny. W tym czasie, można oczekiwać, aby znaleźć co najmniej 30-40% off wielu różnych jewelry items.


Na Blue Nile, ich biżuteria jest zaprojektowana i wykonana z wysokiej kalibru, jakości materiałów i kontrolowane z wyjątkowo high standard.
– Najwyższy standard jakości diamentów & Authenticity Certified
– Get More For Less & Always Have The Best
– Najlepsza cena: Znajdź porównywalne GIA ocenione diamentu za mniej i będą dopasować cenę. Zapłać 20% do 40% mniej niż tradycyjnych jubilerów

Saving Money On Jewelry Purchases

Clearance items: Zawsze sprawdź dla różnicy sprzedaży na przedmioty, które nie są już w sezonie. Możesz znaleźć wielkie i niesamowite oferty i różne rodzaje biżuterii. Nie tylko to, ale należy sprawdzić różne domy towarowe, takie jak Dillard’s, Macy’s, i Nordstrom.

Expand Your Horizon: Spróbuj wyjść do domów towarowych lub magazynów, takich jak Costco lub Sam’s club, aby znaleźć niesamowite inne oferty na biżuterię, że możesz kochać. Możesz łatwo zaoszczędzić 20% lub więcej przy niewielkim lub żadnym wysiłku.

Outlets: Spróbuj odwiedzić outlet malls, aby uzyskać ogromne oszczędności na mnóstwo biżuterii. Zazwyczaj te sklepy są niosąc ostatni sezon elementów, które mocno zaznacza w dół ich ceny, aby pozbyć się zapasów. Jeśli szukasz kupić te niesamowite kolczyki lub pierścień, a następnie sprawdzić najbliższe outlets.

Avoid Gifting Season: Ze względu na wzrost popytu, wielu sprzedawców detalicznych podnieść ich ceny ze względu na wielu konsumentów poszukujących prezentów do zakupu. Postaraj się uniknąć tych ruchliwych okresów zakupów i zachować swoje pieniądze na inny time.

Shop Online: Zakupy online można łatwo znaleźć znacznie lepsze oferty niż zakup osobiście w detalistę biżuterii. Jest to łatwe i mniej kłopotów z faktycznie konieczności wyjść i szukać wielu sklepów, kiedy można po prostu zrobić wszystko online z łatwością dostępu. Wiele z tych detalistów online mają szeroki wybór klejnotów i biżuterii do wyboru, a także różne kąty do view.


W James Allen, ich diament i gemstone grzywny kolekcji biżuterii oferuje ręcznie wykonane kawałki niezapomnianego luksusu, które są idealne dla każdej occasion.
– Ich misją jest oferowanie konsumentom online najwyższej jakości diamenty & największy wybór w najlepszej cenie.
– 150,000+ certyfikowanych conflict-free diamentów, wszystkie sfotografowane w 360° HD
– 24/7 Diamond Experts, z opcją dla Real-Time Diamond Inspections
– Lifetime Warranty, Free Shipping Worldwide
– Hassle-Free Returns with 100% Money Back Guarantee

Bottom Line

Be sure to save money and follow our guide with tips and tricks for buying jewelry. Chociaż można znaleźć wiele różnych ofert w ciągu roku, należy sprawdzić na konkretne daty określone, aby zobaczyć, czy można nawet znaleźć lepsze oferty!

Nie zapomnij, aby rozszerzyć swój horyzont i wyszukiwania online, wysokie i niskie. Dla renomowanych sprzedawców online dla biżuterii, należy przeczytać nasze recenzje na James Allen, Blue Nile i Whiteflash.

Aby pomóc sfinansować swój zakup, można skorzystać z bonusów bankowych, które oferują darmowe pieniądze!

.

WYRÓŻNIONE PROMOCJE BANKOWE
LINEK PROMOCYJNY OFERTA RECENZJA
Chase Business Complete BankingSM $300 gotówki przegląd
Chase Total Checking® $200 gotówki przegląd
HSBC Premier Checking Member FDIC $450 Cash Review
HSBC Premier Checking Member FDIC Up To $600 Review
Huntington 25 Checking $300 Gotówka Review
TD Bank Beyond Checking $300 Cash Review
TD Bank Convenience CheckingSM $150 Cash Review
Huntington Bank Unlimited Plus Business Checking $750 Gotówka Review
Huntington Bank Unlimited Business Checking $400 Gotówka Review
Huntington Bank Business Checking 100 $200 Gotówka Review
Axos Bank Basic Business Checking $100 Gotówka Review
Aspiration Spend & Save Account $100 Cash Review
Ally Invest Up to $3,500 Cash Review
BlockFi Up To $250 BTC Review
American Express High Yield Savings 0.40% APY Review
Konto debetowe Discover Cashback $360 Cash Review

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg