Umorzenie pożyczek w służbie publicznej

Absolwenci pracujący w służbie publicznej mogą kwalifikować się do programu Public Service Loan Forgiveness (PSLF). Aby się zakwalifikować, musisz dokonać 120 kwalifikujących się płatności pożyczki podczas zatrudnienia przez kwalifikującego się pracodawcę. Nie ma wymogu dochodowego dla programu PSLF.

Aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się lub dowiedzieć się więcej o wymaganiach, dotrzyj do naszego koordynatora pomocy finansowej USC Price, aby uzyskać dodatkowe informacje pod adresem .

VA Yellow Ribbon Program

Szkoła USC Price z dumą współpracuje z Departamentem Spraw Weteranów (VA), aby zapewnić świadczenia VA Yellow Ribbon dla wykwalifikowanych studentów. Szkoła Price przeznaczyła fundusze na pięć nagród Yellow Ribbon każdego roku z maksymalnie 10 000 $ dla każdej nagrody.

Program Yellow Ribbon zapewnia dodatkowe fundusze dla weteranów, którzy chcą uczęszczać do prywatnych instytucji. Fundusze te mogą być wykorzystane do zaspokojenia jakichkolwiek lub wszystkich niezaspokojonych potrzeb studenta w zakresie czesnego/opłat, ale nie mogą przekroczyć całkowitego kosztu czesnego i opłat. Aby zakwalifikować się do otrzymania świadczeń Yellow Ribbon, studenci muszą kwalifikować się do maksymalnej stawki świadczenia (100 procent) w ramach Post-9/11 GI Bill (w oparciu o wymagania służby).

Jak się ubiegać

Aby otrzymać świadczenia Programu Żółtej Wstążki, studenci muszą być przyjęci na uniwersytet i zarejestrowani na zajęcia. Aby uzyskać wskazówki, jak złożyć wniosek, odwiedź stronę internetową USC Veterans Certification Office.

Ostatnie Świadectwo Uprawnień
Wypełniony formularz Application for Semester Entitlement (ASE).
Kopia ważnej identyfikacji ze zdjęciem.
Zanieś Świadectwo Uprawnień do Veterans Certification Office i poproś o poświadczenie zapisu do VA, w tym Yellow Ribbon. Zgodnie z przepisami federalnymi kwalifikujący się odbiorcy zostaną wybrani na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Uwaga: Kolegium lub uniwersytet musi poświadczyć zapisanie się do VA; nie można tego zrobić samodzielnie.

Proszę skontaktować się z USC Veterans Certification Office w celu uzyskania dodatkowych szczegółów na temat Programu Żółtych Wstążek.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pomocy finansowej w USC, odwiedź usc.edu/financialaid.

What’s Next

Poproś o informacje już dziś, a doradca ds. Przyjęć skontaktuje się z Tobą w sprawie kolejnych kroków.

Poproś o informacje już dziś.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg