Highschool DxD Seizoen 5 is nu bevestigd, en de fan-favoriete harem anime zal zeker terugkeren voor een vervolg. De recente Highschool DxD Hero was een hit, en de anime heeft niet nagelaten indruk te maken op de fans. Seizoen 4 van de anime hs is net afgelopen in juni van dit jaar, en nu wachten de fans op het nieuws voor de Highschool DxD Seizoen 5.

Voor Seizoen 5 van de HighSchool DxD, is de leiding van de productie nu overgenomen door Passione Studio. De regisseur, Yoshifumi Sueda, heeft al besloten wat er in het vervolg komt. Volgens Sueda gaat hij een klein deel van het verhaal uit de light novels halen en dat aanpassen naar anime. Er is al genoeg materiaal in de light novels, dat makkelijk aangepast kan worden in de anime versie van de serie voor Seizoen 5.

Highschool DxD Seizoen 5 volgt Hero Oppai Dragon Arc

Passione studio en Sueda hebben aangekondigd dat het Highschool DxD Seizoen 5 verder zal gaan met de ‘Hero Oppai Dragon’ story arc uit de manga. De arc is begonnen in Seizoen 4 van de anime en heeft twee volumes 9 en 10 uit de light novels beslaan. De anime heeft de manga altijd op de voet gevolgd, en daarom is het veilig om aan te nemen dat het nieuwe seizoen de volumes 11 en 12 zal volgen.

Ichiei, de auteur van de serie, voltooide het 12e volume van de serie in het jaar 2012. Als we de light novels erop naslaan, is er nog materiaal voor meer seizoenen na de release van het vijfde seizoen.

De verhaalreeks begint met het begin van de Middle-Class Promotion Test. Terwijl Issei, Akeno en Kiba zich voorbereiden op de test, begint Koneko zich verdacht te gedragen. Koneko heeft de toenadering tussen Issei en Rias aan den lijve ondervonden. Het verhaal neemt een spannende wending wanneer Azazel Ophis en de leider van de Khaos Brigade naar de Hyoudou Residence brengt.

Het zou een doordachte oplossing kunnen zijn voor de crisis van Seizoen 3 waar de auteur probeerde om drie light novels in 12 aflevering Seizoen te stoppen, en het mislukte jammerlijk. Ook seizoen 3 van de anime week af van het bronmateriaal en werd afgekeurd door de fans van de serie.

Passione Studio probeert niet om de fouten die in het verleden zijn gemaakt door de makers over te doen. De animes die niet trouw blijven aan de manga zijn vaak ontstemd bij het publiek. Een van de meest prominente voorbeelden hiervan is Tokyo Ghoul, omdat de originele anime niet trouw bleef aan de manga en werd afgekeurd door de fans, terwijl de Tokyo Ghoul: re een van de meest geprezen anime van 2017 is.

De animatiestudio, Passione heeft nog niets officieels gegeven over de Highschool DxD Season 5, maar eerder hadden ze bevestigd dat er een 6e seizoen zou komen om de huidige story arc te voltooien.

De release van Highschool DxD Seizoen 5

De Passione studio is behoorlijk druk geweest dit jaar met de release van de anime ‘Citrus’ die werd gevolgd door de release van ‘Highschool DxD Hero’ in juni en dan een slice of life komedie Hinako die onlangs is uitgebracht.

Passione studio staat erom bekend aan één anime tegelijk te werken, en onlangs zijn ze de anime ‘Z/X Code Reunion’ aan het produceren die wordt uitgezonden tussen 8 oktober 2019 – 24 december 2019. Daarna is de studio geboekt voor de anime, ‘Project .’ De vroegste release van Highschool DxD Seizoen 5, kan pas zijn na de release van Project .

Nu hangt het allemaal af van de Passione studio en hun schema voor hun huidige en toekomstige producties om te beslissen wanneer ze seizoen 5 van de anime uit de kast trekken. Hoewel, we kunnen veilig speculeren de release van Highschool DxD seizoen 5 in de herfst van 2021.

admin

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

lg