Celebrate your birthday with FREE stuff! Twoje urodziny to czas, aby czuć się rozpieszczany i czuć się jak VIP i w dniu urodzin, można uzyskać traktowanie VIP z wielu restauracji i sprzedawców detalicznych, które będą traktować cię do urodzin freebies️ 🎊️🎉 Twoje urodziny zdarza się tylko raz w roku, więc zrobić jak najwięcej z niego. Jest mnóstwo absolutnie DARMOWYCH rzeczy urodzinowych, które możesz dostać! Poniżej znajduje się aktualna lista aktualnie dostępnych & zweryfikowanych urodzinowych freebies. Możesz zjeść śniadanie, lunch & diner za darmo i odebrać/otrzymać darmowe prezenty urodzinowe od sprzedawców detalicznych. Wybierz swoje ulubione z listy i zrobić plan na swój wielki dzień.

Niektóre z tych freebies są dostępne tylko w dniu Twoich dokładnych urodzin, podczas gdy niektóre inne są dostępne w dowolnym czasie podczas miesiąca urodzin. Aby ubiegać się o wiele z tych urodzinowych gratisów, musisz zapisać się za darmo do ich newslettera lub klubu lojalnościowego/wynagrodzeń. Na wiele z nich musisz zapisać się z wyprzedzeniem, nie czekaj do dnia swoich urodzin. Upewnij się, że masz przy sobie dowód osobisty, ponieważ niektóre miejsca mogą o niego poprosić. Sprawdź również z ulubionych lokalnych restauracji & sprzedawców detalicznych, które nie są na tej liście; Mogą one być oferujące lub chętny dać specjalny perk na urodziny. It doesn’t hurt to ask!

Bookmark this page to consult every year before your big day arrives as we consistently update it with new awesome free birthday stuff. Plus przekazać go do swoich przyjaciół & rodziny, którzy mają abirthday zbliża; To rodzaj liczy się jako prezent urodzinowy 🎁😉

– Starbucks: Get a FREE drink or treat on your birthday, any size (so go for a venti!) – any type of drinks (so go fancy!). Wystarczy pobrać aplikację Starbucks i zapisać się do programu Starbucks Rewards. W dniu Twoich urodzin na Twoim koncie pojawi się darmowy napój. Idź do jednej z lokalizacji Starbucks, pokaż swoją ofertę darmowego przysmaku i odbierz go za darmo. Uwaga: Zarejestruj się co najmniej 30 dni przed swoimi urodzinami.

– Denny’s: Zbuduj swój własny Grand Slam za DARMO i zaopatrz się w jajka, mięso na śniadanie, ziemniaki, herbatniki itp… Uwaga: To jest ważne tylko w dniu Twoich urodzin. Po prostu dołącz do Denny’s Rewards. Jeśli nie zapisać się w czasie, może być w stanie uciec z pokazaniem dokumentu tożsamości, aby uzyskać bezpłatny Grand Slam.

– IHOP: Pobierz DARMOWE stos naleśniki! Po prostu dołącz do programu MyHop Pancake Perks, aby otrzymać darmowy stos naleśników przy rejestracji, kolejny stos w rocznicę rejestracji i oczywiście w dniu urodzin! Otrzymasz swoją urodzinową ofertę przez email, którą możesz zrealizować do 7 dni przed i 7 dni po swoich urodzinach.

– Sephora: Wybierz się do Sephora, aby odebrać swój urodzinowy prezent kosmetyczny. Możesz zrealizować swoją nagrodę na 2 tygodnie przed lub po swoich urodzinach lub w dowolnym momencie podczas miesiąca, w którym obchodzisz urodziny. Więcej informacji na temat DARMOWEGO prezentu urodzinowego Sephora tutaj. Możesz również poprosić o darmowy mini-makeover! Jest to szybka, 15-minutowa sesja makijażu.

– Ulta: Zatrzymaj się w Ulta, aby odebrać swój DARMOWY prezent urodzinowy. Zawartość zestawu zmienia się co kwartał, więc zawsze jest to zabawna niespodzianka! Po prostu dołącz do Ultamate Rewards, aby uzyskać dostęp do swojego darmowego zestawu urodzinowego.

– Bare Minerals: Zdobądź darmowy prezent na swoje urodziny. Po prostu dołącz do programu bareMinerals Friends and Benefits (FAB), aby otrzymać darmowy prezent urodzinowy. Jeśli nie masz w pobliżu sklepu bareMinerals, możesz skorzystać z tej oferty online, choć będzie to wymagało złożenia zamówienia online. Otrzymasz tę ofertę w dniu urodzin i będzie ona ważna przez jeden miesiąc.

– Red Robin: otrzymaj grillowanego w ogniuDARMOWEGO burgera z frytkami bez dna lub sałatką z boku! Ta oferta darmowego burgera jest dostępna do wykorzystania w dowolnym dniu podczas miesiąca urodzin! Wystarczy dołączyć do Red Robin Royalty, aby otrzymać tę ofertę.

– Sbarro: Dołącz do Sbarro Slice Society i otrzymaj DARMOWY kawałek pizzy w dniu swoich urodzin. Dodatkowo otrzymasz darmowy kawałek XL NY przy zakupie napoju w ciągu 24 godzin od przystąpienia!

– Ruby Tuesday: Zdobądź DARMOWEGO burgera lub Garden Bar entree w Ruby Tuesday. Możesz zrealizować ten gratis do 5 dni przed i 9 dni po swoich urodzinach. Wystarczy, że dołączysz do programu Ruby Tuesday’s So Connected, a otrzymasz kupon na darmowego burgera lub Garden Bar na swoje urodziny.

– Baskin Robbins: Zdobądź DARMOWĄ gałkę od Baskin Robbins w dniu swoich urodzin! Możesz skorzystać z tej oferty zaraz po jej otrzymaniu, zazwyczaj 5 dni przed urodzinami. Oferta wygaśnie 5 dni po Twoich urodzinach. Po prostu dołącz do Klubu Urodzinowego Baskin Robbins, aby otrzymać voucher na darmową gałkę lodów w dniu urodzin!

DARMOWE LODY NA URODZINY

– Godiva: Zdobądź darmową czekoladę Godiva o wartości 10$, gdy dołączysz do klubu Godiva Reward za darmo.

– Dippin Dots: Zdobądź darmowy kubek Dippin’ Dots w dniu swoich urodzin. Wystarczy dołączyć do Klubu Emailowego Dot Crazy! Email Club.

– Olive Garden: Zdobądź DARMOWY DESER w dniu swoich urodzin, bez konieczności zakupu. 1 darmowy deser, do $8.50 max wartości. Wystarczy zapisać się do Olive Garden’s eClub.

– BJ’s Brewhouse: otrzymaj DARMOWY deser pizookie, ciepłe, roztopione, głębokie ciasteczko zwieńczone dużą gałką lodów! Możesz go otrzymać do 7 dni przed i 7 dni po swoich urodzinach. Wystarczy dołączyć do BJ’s Premier Rewards.

– Dunkin’ Donuts: W Dunkin’ Donuts dostaniesz DARMOWY napój dowolnej wielkości KAŻDEGO dnia w miesiącu swoich urodzin! Po prostu dołącz do DDPerks, aby go otrzymać.

Krispy Kreme: Idź do Krispy Kreme po DARMOWĄ małą kawę i DARMOWEGO pączka w dniu Twoich urodzin! Otrzymasz e-mail z kuponem na około tydzień przed urodzinami i jest on ważny przez 2 tygodnie. Po prostu dołącz do programu Sweetest Rewards Around i pobierz aplikację Krispy Kreme, aby otrzymać kupon na darmowy mały napój i pączka w dniu Twoich urodzin.

– Menchie’s: Pobierz aplikację Menchie’s i otrzymaj 5 dolarów kredytu na mrożony jogurt w dniu urodzin.

– Peet’s Coffee: Świętuj swoje urodziny z dowolnym rozmiarze swojego ulubionego napoju, na domu, gdy zapiszesz się do Peetnik Rewards

– Black Angus Steakhouse: Dołącz do ich Prime Club i otrzymaj darmowy stek na kolację (przy zakupie drugiego dania) w swoje pierwsze urodziny jako członek.

– Buca di Beppo: Zarejestruj się w aktualizacji eClub i otrzymaj darmowy makaron przy następnej wizycie oraz prezent urodzinowy o wartości 20 USD!

– Au Bon Pain: Członkowie Au Bon Pain eClub otrzymują kupon na darmową kanapkę lub sałatkę!

– Red Lobster: Wybierz darmową pozycję w dniu swoich urodzin, gdy zapiszesz się do Red Lobster’s Fresh Catch News.

– Steak 'n Shake: Zdobądź DARMOWY Specjalistyczny Milkshake na swoje urodziny! Oferta jest ważna przez 45 dni od daty urodzin! Wystarczy dołączyć do Steak 'n Shake eClub, gdzie oprócz dodania daty urodzin, można podzielić się specjalną datę rocznicy, aby otrzymać specjalną ofertę w tym dniu, jak również.

– Benihana: Członkowie Chef’s Table otrzymują bezpłatny bon upominkowy o wartości 30 USD w miesiącu swoich urodzin.

– Applebee’s: Zapisz się, aby otrzymywać ich aktualizacje e-mail i dostaniesz bezpłatny smakołyk na urodziny (zwykle deser).

– California Pizza Kitchen: Zapisz się do CPK Rewards, a dostaniesz darmowy deser w miesiącu swoich urodzin.

– Chili’s: Otrzymaj DARMOWY deser w dniu swoich urodzin po zapisaniu się do My Chili’s Rewards.

– Famous Dave’s: Dołącz do Famous Nation i odbierz darmowy prezent w dniu swoich urodzin.

– Johnny Rocket’s: Dołącz do Johnny Rocket eClub i otrzymaj darmowego hamburgera przy następnej wizycie + kolejny w dniu urodzin. Uwaga: z zakupem.

– P.F. Chang’s: Otrzymaj darmowy deser lub przystawkę w dniu urodzin po zapisaniu się do programu P.F. Chang’s Rewards.

– Pinkberry: Otrzymaj darmowy mały jogurt z wybraną przez siebie polewą! Ten gratis będzie dostępny do wykorzystania w dniu Twoich urodzin i do 30 dni po nich. Wystarczy dołączyć do programu Pinkberry Rewards, aby go otrzymać.

– Gofrownia: Dołącz do Waffle House Regulars Club, aby otrzymać DARMOWEGO klasycznego gofra. Ta oferta będzie dostępna dla Ciebie przez 7 dni przed urodzinami, w dniu urodzin i 21 dni po nich.

– Moe’s Southwest Grill: Otrzymaj darmowe burrito w dniu urodzin po zapisaniu się do Moe Rewards!

– Panera: W Panera Bread, nagrody urodzinowe różnią się w zależności od klienta. Prawdopodobnie dostaniesz DARMOWE ciastko lub DARMOWĄ kawę, herbatę lub napój gazowany! Twoja nagroda urodzinowa ładuje się na Twoje konto w dniu urodzin i jest dostępna do zrealizowania przez 7 dni. Po prostu dołącz do MyPanera, aby otrzymać swój urodzinowy gratis.

– TGI Friday’s: Zapisz się do Friday’s Rewards i otrzymaj darmowy deser na swoje urodziny.

– Auntie Anne’s: Zdobądź DARMOWEGO precla na swoje urodziny! Oferta ta zostanie automatycznie zapisana na Twoim koncie Pretzel Perks i będzie dostępna do realizacji przez cały miesiąc. Wystarczy dołączyć do programu Auntie Anne’s My Pretzel Perks, pobierając aplikację i zakładając konto.

– Del Taco: Dołącz do ich Raving Fan eClub i otrzymaj darmowy koktajl premium w dniu swoich urodzin, plus dwa darmowe Grilled Chicken Tacos tylko za zapisanie się.

– Sonic: Zapisz się do ich My Sonic i otrzymasz bezpłatną niespodziankę w dniu urodzin.

– Firehouse Subs: Zdobądź darmowy średni sub po zapisaniu się do Firehouse Rewards

– Jersey Mike’s: Zdobądź DARMOWĄ subę i napój w Jersey Mike’s! Jest to świetna oferta, którą można zachować na deszczowy (lub głodny) dzień, ponieważ kupon na darmowy posiłek i napój jest ważny przez 1 rok! Wystarczy dołączyć do Jersey Mike’s Email Club, aby otrzymać darmową ofertę urodzinową!

– Jamba Juice: Członkowie programu My Jamba Rewards, którzy wydali $15+ w zamówieniach Jamba uwiecznionych na ich koncie nagród, otrzymują darmowe urodzinowe smoothie!

DARMOWA OFERTA URODZINOWA

– Redbox: Zatrzymaj się przy najbliższym kiosku Redbox, aby otrzymać DARMOWE wypożyczenie filmu. Oferta urodzinowa jest dostępna do 2 tygodni po urodzinach. Wystarczy dołączyć do programu Redbox Perks.

– Giorgio Armani: Odbierz prezent urodzinowy, gdy podarujesz swoje urodziny Giorgio Amrmani Beauty.

– Tarte Cosmetics: Odbierz urodzinową gratkę, gdy zarejestrujesz się ZA DARMO na konto Tarte Cosmetics. Zazwyczaj otrzymasz mały zestaw do makijażu, taki jak ten w 2020 roku:

– Dave and Buster’s: Zdobądź 10$ w darmowej grze w swoje urodziny! Ten freebie jest dostępny 10 dni przed i 20 dni po Twoich urodzinach. Wystarczy dołączyć do Dave and Buster’s Rewards

– Benefit Cosmetics: Rozpieść się darmowym łukiem brwiowym w jednym z butików Benefit. Wystarczy okazać dowód osobisty w tygodniu kalendarzowym, w którym przypadają Twoje urodziny. Nie jest wymagany zakup ani członkostwo! Uczestnictwo może się różnić w zależności od lokalizacji, więc zadzwoń do swojego lokalnego Brow Bar z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że oferują tę urodzinową atrakcję.

– Body Shop: Otrzymaj 10$ nagrody urodzinowej, ważnej w miesiącu, w którym obchodzisz urodziny. Po prostu dołącz do Klubu Love Your Body Shop i kupuj w sklepie, aby uniknąć opłaty za przesyłkę. Szukaj niedrogich produktów, takich jak produkty do pielęgnacji ust, maseczki do twarzy i zestawy upominkowe w rozmiarze pozwalającym na zdobycie gratisów!

– Chuck E. Cheese’s: Świetna zabawa dla dzieci! Zapisz się do programu More Cheese Rewards, a Twoje dziecko otrzyma 20 darmowych minut gry All You Can Play, gdy odwiedzi Chuck E. Cheese’s w ciągu 3 dni od swoich urodzin. Dodatkowo na swoje pół-urodziny, dzieci otrzymują 100 DARMOWYCH biletów, które mogą być wykorzystane w dowolnym momencie w miesiącu ich pół-urodzin!

– CVS: Zarejestruj się na kartę CVS ExtraCare i otrzymaj urodzinową niespodziankę w dniu swoich urodzin! Poprzednie urodzinowe freebies obejmowały darmowe produkty, takie jak lakier do paznokci lub szminka, lub $3 ExtraBucks Rewards!

– DSW: Dołącz do programu nagród DSW i otrzymaj $5 bon upominkowy w dniu swoich urodzin. Powinieneś być w stanie zdobyć DARMOWE słodkie akcesoria lub skarpetki! Możesz skorzystać z tej oferty dowolnego dnia w miesiącu swoich urodzin!

– IKEA: Dołącz do programu lojalnościowego IKEA FAMILY, a otrzymasz urodzinowego maila zawierającego kupon na darmowe danie i deser, a także kupon na $10-$15 zniżki na dowolny zakup. Nie ma wymogu minimalnego zakupu, a 15 dolarów może przejść długą drogę w IKEA, więc powinien to być wspaniały gratis!

– NYX Professional Makeup: Dołącz do NYX Professional Makeup Makeup Crew i otrzymaj 5 dolarów zniżki na zakup podczas miesiąca urodzin. Możesz zdobyć zabawne freebie od tej niedrogiej marki makijażu!

– American Eagle Outfitters: Zapisz się do AERewards i uzyskać 15% zniżki podczas miesiąca urodzin.

– Aveda: Zostań członkiem Aveda.com i otrzymaj darmowy prezent każdego roku w dniu swoich urodzin.

– Old Navy: Zapisz się do biuletynów e-mailowych Old Navy, a otrzymasz darmową niespodziankę w dniu swoich urodzin.

– Vera Bradley: Otrzymaj darmowy przedmiot urodzinowy Vera Bradley, taki jak mini torebka, po zapisaniu się na darmowe konto Vera Bradley.

– Kohl’s: Otrzymasz specjalny prezent urodzinowy, gdy zapiszesz się do programu Yes2You Rewards.

– World Market podaruje Ci niespodziankę w dniu Twoich urodzin każdego roku (w ubiegłych latach były to kupony $10 off $10, więc dostajesz coś za darmo), gdy zapiszesz się do programu World Market Rewards.

Upominki urodzinowe mogą się zmienić w każdej chwili. Zalecamy sprawdzenie restauracji/sprzedawcy przed złożeniem zamówienia, aby potwierdzić, że urodzinowy gratis jest nadal dostępny.
Uwaga redaktora: Ten artykuł jest konsekwentnie aktualizowany w celu zapewnienia dokładności i włączenia nowych, niesamowitych urodzinowych gratisów.

(Ten post może zawierać linki partnerskie. Współpracujemy tylko z markami, którym ufamy.)

Możesz być również zainteresowany…

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg