W sferze duchowości i mitologii greckiej, bratnie dusze mają podobno to samo pochodzenie. Kiedy dusza zostaje podzielona na dwie identyczne połówki, rodzą się bratnie dusze. Każda połówka trafia do dwóch różnych ciał.

Mówi się, że bratnia dusza jest twoją idealną połówką i twoim lustrem. Na Ziemi bratnie dusze są często łączone poprzez romantyczne związki.

Koncepcja bratniej duszy może być dziwaczna i myląca dla ludzi, którzy nie wierzą w duchowość. Jednak w dzisiejszych czasach jest wiele szumu wokół koncepcji bratniej duszy.

Niektórzy z twoich przyjaciół twierdzą, że znaleźli utraconą połowę swojej duszy w osobie, którą widzą. To może sprawić, że będziesz się zastanawiać, czy twój znaczący inny jest twoją bratnią duszą, czy nie.

Jeśli szukasz odpowiedzi i chcesz ocenić swój związek na skali soulmate, a następnie czytaj dalej. Wymieniliśmy najczęstsze znaki wyświetlane przez zwykłe związki soulmate.

Dzielenie podobnej trajektorii życia

Tajemnicze siły wszechświata utrzymują soulmates blisko siebie, nawet jeśli są tego nieświadomi. Bratnie dusze często dzielą podobne trajektorie życia. Ich ścieżki mogły się skrzyżować w przeszłości nieświadomie.

Na przykład, kilka lat temu, ty i twoja bratnia dusza mieszkaliście na tej samej ulicy, ale nie wiedzieliście o swoim istnieniu. Nawet jeśli wasze życia toczyły się obok siebie, ale nie spotkaliście się, aż do teraz.

Doskonała chemia psychiczna

  • Bratnie dusze dzielą się doskonałą chemią psychiczną. Rozumieją nawzajem swoje niewerbalne wskazówki lepiej niż zwykłe pary. Rozumieją myśli swojej znaczącej drugiej osoby i mają prawie telepatyczne połączenie.

Nieznaczące niewerbalne gesty, takie jak pstryknięcie palcami i przesunięcia w postawie są postrzegane i rozumiane prawidłowo przez bratnie dusze.

  • Jeśli uważasz, że znalazłeś swoją bratnią duszę, wtedy oboje będziecie dzielić niewypowiedziany język mentalny, który jest zrozumiały tylko dla was dwojga.

Poczucie Tajemniczej Znajomości

  • Gdy po raz pierwszy spotkasz swoją bratnią duszę, doświadczysz tajemniczego rodzaju znajomości. To uczucie jest niepodobne do niczego, czego doświadczyłeś wcześniej. Od momentu spotkania, bratnie dusze są przyciągane do siebie niemal natychmiast.

Z bratnimi duszami nie ma niezręczności, której ludzie zwykle doświadczają przy poznawaniu kogoś nowego. Jest dużo łatwości i nie ma udawania wśród bratnich dusz, kiedy spotykają się po raz pierwszy.

Identyczne podstawowe wartości i filozofia życia

  • Mówi się, że bratnie dusze pochodzą z tego samego miejsca pochodzenia. To właśnie z powodu podobnego duchowego makijażu, dzielą oni prawie identyczną filozofię życia. Mają te same podstawowe wartości, to samo poczucie dobra, zła i moralności, itp.

Bratnie dusze uzupełniają się nawzajem; od wykonywania codziennych przyziemnych zadań do podejmowania ważnych decyzji życiowych. Mogą mieć różne zainteresowania i temperamenty, ale w głębi duszy łączą się ze sobą.

Bring out the Best in You

  • Twoja bratnia dusza nie tylko podziwia Cię jako romantycznego partnera, ale także lubi Cię jako jednostkę. Bratnie dusze starają się wydobyć z siebie nawzajem to, co najlepsze.

Ciągle motywują i popychają swojego partnera do osiągnięcia zenitu swoich możliwości. Dzięki swojej bratniej duszy staniesz się najlepszą wersją samego siebie.

Wybierzesz ich ponownie i ponownie

  • Gdybyś miał szansę przerobić swoje życie, mógłbyś zdecydować się na zrobienie kilku rzeczy inaczej. Mógłbyś obrać inną ścieżkę kariery lub wybrać trzymanie się z daleka od pewnych tak zwanych przyjaciół.

Ale jeśli chodzi o twój związek z twoją bratnią duszą, chciałbyś ich w kółko, znowu i znowu. Jak mówi powiedzenie: dla ciebie tysiąc razy ponad.

Teraz, gdy wiesz, jak czuje się związek z bratnią duszą, możesz zdecydować, czy twój partner jest twoją bratnią duszą, czy nie. Jeśli nie masz szczęścia, aby znaleźć swoją bratnią duszę jeszcze, skonsultować Bloom Matchmaking, premium matchmaking usługi. Oni pomogą Ci znaleźć miłość w Centralnej Virginii.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg