Bary, kluby, i puby mają kilka rzeczy wspólnych: wszystkie służą alkohol i są to miejsca, że ludzie idą do, zwykle w godzinach wieczornych, nie tylko do picia, ale także do towarzyskich i zabawy. Nie są one koniecznie jednym i tym samym, ale różnice nie są ostre jak brzytwa, albo.

Wybierz z szerokiej gamy drinków w barze

Zręczną sztuczką, aby odróżnić jeden od drugiego jest spojrzenie na każdy termin, i skąd pochodzi. Barman serwuje drinki z lady, która jest luźno określana jako „bar”. Bars idealnie mają szeroki wybór alkoholu, ponieważ zasadniczo ich celem jest służyć gorzałkę do patronów, którzy będą spożywać napoje w lokalu. 'Bar’ to termin ogólny.

Bar może być wszędzie od 20 metrów kwadratowych do stu- tak długo, jak to jest licencjonowane do serwowania napojów alkoholowych dla osób w wieku legalnego picia. Zakres cen zależy od lokalizacji i rynku docelowego. Istnieją różne rodzaje barów, catering do różnych preferencji. Dla celów tego artykułu, jednak skupmy się na dwóch: pub i klub.

Hit the dance floor at a club

Go to a club if you want loud music, a huge crowd, and perhaps a little dancing to go with your drinks. Ludzie, którzy chodzą do klubów zazwyczaj mają podobne preferencje co do muzyki- stąd „klub”- i chodzą tam, aby poznać nowych ludzi, jeśli nie po to, aby tańczyć.

Muzyka zależy od bazy klientów i aktualnego trendu; myśl bardziej wzdłuż linii EDM, lub jakiejkolwiek innej odmiany muzyki tanecznej, która jest w sezonie. Powierzchnia podłogi jest zazwyczaj wystarczająco duża, aby pomieścić przestronny parkiet.

Bez względu na to, że jest to noc kobiet i jesteś kobietą lub twoje nazwisko jest na liście gości, najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić opłatę za wejście do klubu. Te z wyższej półki wymagają nawet minimalnej opłaty za stolik, jeśli Ty i Twoi przyjaciele chcecie zająć lepsze stoliki z pluszowymi siedzeniami. I nie zapomnij o dress code. People dress to impress.

Get casual at a pub

'Pub’ bierze swoją nazwę od 'public house’, rodzaj zakładu, który wywodzi się z kultury krajów takich jak Wielka Brytania, Irlandia, Australia i Nowa Zelandia. Tradycyjnie, było to miejsce dla miejscowych, aby złapać kilka butelek piwa lub cydru prosto po pracy. Atmosfera jest swobodna i patronów są laid-back-dużo jak pub’s interiors.

The piped-in muzyka służy tylko do ustawienia nastroju na wieczór, który, jak wcześniej sugeruje, jest przytulny i bardziej zrelaksowany. Ludzie zazwyczaj chodzą do pubów na kilka drinków i szybkie przekąski w znajomym gronie przyjaciół i z cichymi – lub czasami hałaśliwymi – rozmowami pomiędzy nimi.

Oczywiście, puby nie są już wyłączną domeną kultury anglosaskiej. Kultura pubów przeniknęła nasze zwyczaje związane z piciem, ponieważ nauczyliśmy się doceniać swobodną atmosferę – nie wspominając o zdrowej różnorodności piwa – jaką oferują puby.

W Metro Manila jest całkiem sporo pubów, które warto odwiedzić, takich jak Draft Restaurant and Brewery, The Brewery at the Palace, Black Olive, Moonshine Kitchen, Reserve Gastro Tavern i Reserve Liquor Lounge.

Te lokale oferują specjalne korzyści posiadaczom kart Visa w ramach programu Visa Epic Experiences, a oto szczegóły:

Draft Restaurant and Brewery – Uzyskaj 20% zniżki na wybrane piwa beczkowe od godziny 20:00.M. Onwards

The Brewery at the Palace – 20% zniżki na wszystkie piwa rzemieślnicze od godziny 20:00

Black Olive – 20% zniżki przy minimalnym wydatku 3000 P

Moonshine Kitchen – 20% zniżki

Reserve Gastro Tavern – 20% zniżki na całkowity rachunek za jedzenie od godziny 17:00. do 22.00.

Reserve Liquor Lounge – Zniżka 20% na całkowity rachunek za jedzenie od 17.00 do 22.00.

Mimo, że pomysł wyjścia na kilka rund drinków może wydawać się bardziej kuszący, pamiętając o tych przywilejach, musimy Ci przypomnieć: pozwól, aby to zabawa zaprzątała Twoją głowę, a nie alkohol. Pij odpowiedzialnie.

Odwiedź oficjalną stronę internetową Visa i stronę na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji.

Promocja trwa od 16 marca 2018 r. do 15 marca 2019 r.

Zgodnie z DTI-FTEB Permit No. 2745 Series of 2018.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg