Nie musisz już pożyczać od swojego chłopaka (w rzeczywistości, możesz nie potrzebować chłopaka już w ogóle); możesz dostać swoje własneboyfriend jeans, które są specificallymade for women.

Co to są boyfriend jeans?

Moda boyfriend została zapoczątkowana przez koncepcję kobiet pożyczających i noszących ubrania swojego chłopaka. Pierwszorzędnym przykładem było noszenie jego przygnębione dżinsy, które pasują w baggy sposób. Trend rozszerzył się, gdy wiele marek, takich jak Gap, Forever 21, i H&M, aby wymienić tylko kilka zaczął tworzyć produkty mody chłopaka lub mężczyzn inspirowane modą dla kobiet. Kluczem do koncepcji jest to, że odzież utrzymuje wygląd bycia mężczyzn dżinsy, ale są one wykonane specjalnie dla kobiet. Chociaż mogą one być baggy, są one nadal cięte, aby lepiej dopasować ciało kobiety.

Boyfriend jeans pochodzi od kobiet noszących mężczyzn dżinsy, ale jest teraz kobiety dżinsy, które wyglądają tak, jak zostały one wykonane dla men.

Boyfriend dżinsy dla kobiet są bardzo popularny element, i może bardzo możliwe, aby stać się najbardziej wygodne dżinsy, które można nosić. Są one modne i w zależności od tego, kogo zapytać, mogą być uznane za atrakcyjne. Ten styl jeansów damskich są dostępne w niezliczonej ilości kolorów, stylów i myć. Są one oferowane w tradycyjnych i zniszczonych wzorów. Nawet jeśli te dżinsy są inspirowane modą męską, nie musisz iść do jego szafy, aby znaleźć ten styl. Możesz znaleźć mnóstwo par, które będą pasować do Twojego stylu i typu body.

Możesz robić zakupy dla boyfriend jeans w wielu różnych miejscach sprzedaży detalicznej. Nordstrom, GAP i innych drobnych detalistów często nosić ten styl jean.

Many marek projektowania i rynku boyfriend jeans dla kobiet. Citizens of Humanity 'Emerson’ Slim Boyfriend Jeans (Blue Ridge), który był dostępny w Nordstrom na początku 2016 roku, to para, która jest dobrym przykładem tego typu dżinsów. Whiskered i weathered denim dodaje dobrze lubiany wymiar do tych łatwych cropped jeansów wyciętych w lekko slouchy sylwetce w stylu boyfriend (na zdjęciu poniżej jako przykład boyfriend jeans widok z przodu i widok z tyłu).

Możesz wyglądać swobodnie i bardzo kobieco w stylu damskich boyfriend jeans. Można je nosić z butami casual lub eleganckimi wysokimi obcasami.

Porada mody dla Petites: Bądź ostrożna z boyfriend jeans. Jeśli jesteś raczej niska, mogą one ewentualnie sprawić, że twoje nogi będą wyglądać szerzej. Nie jest to najbardziej pochlebny wybór.

W projektowaniu mody, moda chłopaka jest dowolnym stylem odzieży damskiej, która została zmodyfikowana z odpowiadającej odzieży męskiej. Przykłady obejmują kurtki chłopaka, dżinsy chłopaka i marynarki chłopaka, które są często bardziej unisex lub luźniejsze w wyglądzie i dopasowaniu niż większość damskich kurtek lub spodni, choć nadal zaprojektowane dla formy żeńskiej.

Następnym razem, gdy ktoś zapyta cię, „co to są dżinsy chłopaka?”, mamy nadzieję, że ta definicja pomoże Ci dać im dobrą odpowiedź.

Możesz być również zainteresowany learningabout boyfriend boots tutaj w naszej sekcji terminów mody.

Would you rather wear boyfriend jeans ormom jeans?

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg