Hornets Nest Regional, AACA produkuje Charlotte najbardziej znane i celebrowane wydarzenie AutoFair, odbywające się każdej wiosny i jesieni. Impreza AutoFair jest zgromadzenie ponad 10.000 zapalonych kolekcjonerów samochodów, sprzedawców i kupujących, z których wszyscy pokazują swoje drobno odrestaurowane i wyjątkowo szczegółowe klasyczne samochody. Hornets Nest Regional zapewnia stoiska dla niezliczonych klubów samochodowych, prywatnych kolekcjonerów i przedsiębiorców, którzy chcą się połączyć i pokazać swoją kolekcję zabytkowych samochodów. Każdy jest mile widziany do udziału w największym wydarzeniu samochodów kolekcjonerskich w południowo-wschodniej!

The Charlotte AutoFair przyniósł kolekcjonerów samochodów i entuzjastów razem przez ponad 30 lat. Dwuletnie, czterodniowe wydarzenie składa się z targów sprzedawców, które są rozłożone na 150 akrach z ponad 150 000 gości, którzy mają wziąć w nich udział.

Hornets Nest Regional teraz rozszerza to zaproszenie do sprzedawców i kolekcjonerów wszędzie z ponad 10 000 otwartych przestrzeni, które są dostępne dla części do renowacji, samochodów na sprzedaż i innowacyjnych produktów motoryzacyjnych. Ponad 1600 pojazdów kolekcjonerskich jest na sprzedaż na owalu Speedway, oprócz ponad 500 pojazdów kolekcjonerskich na sprzedaż w obszarach Pchlego Targu.

Dla sprzedawców chcących wziąć udział i być częścią tego ekscytującego wydarzenia, zarejestruj się w Hornets Nest Regional, AACA i otrzymaj swój Vendor Pass/bilet wstępu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg