Tylko dlatego, że prosiłeś o to, zdecydowaliśmy się pozwolić, aby światło punktowe świeciło na nikogo innego niż żona trenera futbolu amerykańskiego, Jennifer Hielsberg. Ona jest 's piękny partner i jej mąż jest były trener University of Arkansas i obecnie trener linii defensywnej dla New England Patriots. Duet jest żonaty od 2012 roku i jest rodzicami jednej córki.

Beside jest Bielema’s gorgeous missus, ona jest modelem i businesswoman. We bring to you other deets about her that would certainly capture your interest.

Jennifer Hielsberg Bio (Age)

Jennifer Heilsberg jest amerykańskim obywatelem, który urodził się w Tampa, Florida w roku 1985. Dzień i dokładny miesiąc pozostały znane jej i tych bardzo blisko niej.

Nie ma ani nazwy, ani zawodu jej rodziców została ujawniona publicznie. Również szczegóły dotyczące jej wczesnych dni dorastania również pozostały niejasne. Ona została podniesiona na amerykańskiej ziemi, ale nie wiadomo, czy była jedynym dzieckiem lub dorastała z rodzeństwem. Niektóre źródła twierdzą, że jest jedynaczką, ale fakt ten nie został jeszcze potwierdzony.

Po ukończeniu nieokreślonej szkoły średniej, otrzymała wyższe wykształcenie na Uniwersytecie Wisconsin, gdzie rzekomo specjalizowała się w psychologii, uzyskując stopień naukowy w 2006 roku.

Jest piękną kobietą, jedną, która jest podziwiana i doceniana za jej piękno twarzy i budowę ciała. Od najmłodszych lat, zainteresowała się modelingiem i zaczęła realizować w nim karierę. Oprócz modelingu, Jennifer Heilsberg ma również pewne doświadczenie zawodowe w finansach, chociaż szczegóły dotyczące jej pracy są w dużej mierze niedostępne.

Fakty dotyczące żony Breta Bielemy

1. Była najpierw modelką, zanim została panią Bielema

Prawie od kiedy Jennifer Hielsberg była małym dzieckiem, zainteresowała się przemysłem modelarskim. Utrzymywała to marzenie płonące w jej sercu dorastając i w końcu wypracowała sobie drogę do branży. Ze swoimi blond włosami, wyrzeźbioną twarzą i odpowiednią budową ciała, miała niezły czar w modelingu. Choć szczegóły jej pracy jako modelki nie są znane, pracowała z kilkoma agencjami modelek w USA.

2. Pracowała również w sektorze finansowym

Jennifer ma mózg, aby uzupełnić swój wygląd. Podczas gdy pracowała jako modelka, była również aktywna w firmach finansowych. Naprawdę ambitna i inteligentna, musiała być naprawdę skupiona w tym czasie, aby z powodzeniem prowadzić dwie wymagające kariery jednocześnie. Niektóre źródła twierdzą, że początkowo była wykształcona w finansach.

Otworzyła się na temat pracy w tych instytucjach, ale jeszcze nie wymieniła nazw firm, dla których pracowała. Hielsberg była aktywna w świecie korporacyjnym do miesięcy poprzedzających jej ślub, kiedy to wzięła trochę wolnego, aby zaplanować to jedyne w życiu wydarzenie. Po zaślubinach nie wiadomo, czy wróciła do świata korporacji.

3. Jej pierwsze spotkanie z Bielemą było miłością od pierwszego wejrzenia

Początek ich historii miłosnej był jak z filmowej sceny. Pokochała Breta jeszcze zanim dowiedziała się, co on robi. Powiedział jej, że jest profesorem historii na MBA. Wierzyła w to do czterech miesięcy po ich spotkaniu. Słodkie, co? Poczekaj, aż dostaniesz pełną treść.

Jennifer Hielsberg i Bret Bielema po raz pierwszy spotkali się w Wynn Casino w mieście Las Vegas. Ona była ze swoimi przyjaciółmi dobrze się bawiąc, podczas gdy on był sam grając w blackjacka. Gdy ją zobaczył, Bret od razu zachwycił się jej urodą i aurą, odszedł od stołu, by nawiązać rozmowę. Wspomniał, że pochodzi z Wisconsin i Belle się zgodziła. Chwilę później, iskry zaczęły latać i zaczęli spadać dla siebie.

They zaczepił i zaczął randki wkrótce potem. Po randki na chwilę, on popped pytanie na rejsie w marcu 2011 roku i tylko ujawnił ich zaangażowanie do publicznej wiadomości w dniu 1 kwietnia. Rok później, 11 marca 2012 roku, mówili śluby przed rodzinami i przyjaciółmi w Madison, Wisconsin.

Życie rodzinne Jennifer Hielsberg

W dniu 8 lipca 2017 roku, para miała więcej pięknych kolorów dodanych do ich życia z przybyciem ich córki, którą nazwali Briella Nichole Bielema. Ponadto, mają kilka futrzanych dzieci. Jennifer jest właścicielem dwóch psów Yorkshire Terrier, które nazwała Lucy i Ricky.

W tej chwili nadal żyli spokojnie i szczęśliwie jako rodzina, bez plotek o jakiejkolwiek niezgodzie.

Czytaj także: Top 10 Najbogatszych ludzi na świecie z pełną biografią i szczegółami.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg