Ciągle słyszymy, że moglibyśmy mieć lepszy seks, lepszy orgazm albo lepszy związek. Ale jak często słyszymy o tym, jak możemy lepiej zrozumieć nasze najgłębsze pragnienia i najbardziej wstydliwe pytania? Bustle zatrudniło Vanessę Marin, terapeutkę seksualną, by pomogła nam w szczegółach. Żadna płeć, orientacja seksualna czy pytanie nie jest wykluczone, a wszystkie pytania pozostaną anonimowe. Teraz, na temat tego tygodnia: jak spróbować kontroli orgazmu.

Q: „Cześć, więc przeczytałem w jednej z twoich ostatnich kolumn, że kontrola orgazmu może być gorącym sposobem na zdominowanie partnera. Niejasno słyszałem o tym wcześniej, ale nie wiem, jak to właściwie działa. Chciałabym otrzymać instrukcję krok po kroku, jak spróbować kontroli orgazmu po raz pierwszy. Czy działa to inaczej w przypadku mężczyzn niż kobiet? Mój partner i ja chcemy spróbować tego na sobie nawzajem. Dzięki!”

A: Dzięki za pytanie! Po pierwsze, przejdźmy do podstaw. Kontrola orgazmu oznacza dokładnie to, na co brzmi – kontrolowanie i przedłużanie czasu trwania orgazmu. Zazwyczaj robi się to poprzez doprowadzenie się na skraj orgazmu, a następnie zatrzymanie, spowolnienie lub zmniejszenie stymulacji, aż poziom pobudzenia spadnie. Następnie wracasz na krawędź orgazmu i powtarzasz tyle razy, ile chcesz/ możesz znieść.

Podstawowy proces kontroli orgazmu może pomóc twoim interakcjom seksualnym trwać dłużej. Możesz również użyć kontroli orgazmu, aby włączyć dynamikę gry siłowej do seksu, poprzez posiadanie jednej osoby w kontroli orgazmu drugiego partnera. Kontrolę orgazmu możesz ćwiczyć sama, co zwykle nazywa się „obciąganiem”. Możesz też ćwiczyć ją z partnerem.

Praktykowanie kontroli orgazmu może mieć wiele wspaniałych korzyści. Zazwyczaj prowadzi do znacznie silniejszych orgazmów, ponieważ całe to nagromadzone napięcie sprawia, że orgazm jest niewiarygodnie silny. Ludzie, którzy praktykują kontrolę orgazmu mogą nauczyć się, jak wytrzymać dłużej w sypialni. To może być również naprawdę gorące, aby umieścić inną zaufaną osobę w pełnej kontroli swojego orgazmu.

Oczywiście, przed wypróbowaniem któregokolwiek z tych sposobów, ważne jest, aby omówić i jasno ustalić swoje granice z partnerem – w tym, co każdy z was jest i nie jest zainteresowany w odkrywaniu, jak każdy z was będzie komunikować się, jeśli nie chcesz angażować się w konkretną działalność, i jak uhonorować wzajemne ograniczenia.

Teraz przejdźmy do kroków nauki kontroli orgazmu.

Praktykuj na własną rękę

Po pierwsze, polecam zacząć na własną rękę. Większość ludzi ma tendencję do masturbacji w dość liniowy sposób, próbując osiągnąć orgazm tak szybko i skutecznie, jak to możliwe. Ale jeśli chcesz być w stanie zatrzymać siebie (lub być zatrzymany przez partnera) przed osiągnięciem orgazmu, musisz nauczyć się, kiedy się zatrzymać. Większość ludzi ma coś, co nazywa się „punktem bez powrotu”. Po osiągnięciu tego punktu nie możesz zatrzymać orgazmu, bez względu na to, co zrobisz. Aby nawet próbować kontrolować orgazm, musisz nauczyć się rozpoznawać znaki swojego „punktu bez powrotu”.

Podczas masturbacji postaraj się wyczuć, co czuje twoje ciało, kiedy zaczynasz zbliżać się do orgazmu. Czy twoje palce u nóg zaczynają się zwijać? Czy twój oddech przyspiesza? Spróbuj zatrzymać się, gdy będziesz blisko, i pozwól, by poziom pobudzenia spadł. Następnie zacznij ponownie i znów zbliż się do orgazmu. Powtórz cały proces tyle razy, ile chcesz.

Pokaż swojemu partnerowi

Następnie, ty i twój partner możecie spróbować edging siebie przed sobą nawzajem, jeden na raz. Niech twój partner patrzy, jak zbliżasz się do orgazmu. Pomoże to twojemu partnerowi lepiej poznać twój orgazm i dowiedzieć się, jakie są oznaki punktu, z którego nie ma powrotu. Możesz również porozmawiać z partnerem o tym, co zauważyłeś podczas własnych poszukiwań z kontrolą orgazmu.

Zalecam ten krok, ponieważ nauka kontroli orgazmu z partnerem może zająć trochę czasu. Kiedy robisz to z partnerem, musisz polegać na swoim partnerze, aby powiedzieć ci, kiedy są coraz bliżej. To może wydawać się dość proste – ale kiedy to ty jesteś partnerem, któremu odmawia się orgazmu, zbyt łatwo jest się poślizgnąć i nie powiedzieć partnerowi, że jesteś blisko. Dlatego warto wiedzieć, jak reaguje partner, gdy zbliża się do punktu, z którego nie ma powrotu. Możesz wiedzieć, kiedy przestać, zamiast polegać wyłącznie na nich, aby powiedzieć ci, kiedy przestać.

Take Control Of Your Partner’s Masturbation

W tym momencie nadszedł czas, aby zacząć przejmować kontrolę nad orgazmem partnera. Niech twój partner zacznie masturbować się przed tobą. Powiedz im, że muszą słuchać twoich poleceń (oczywiście będzie to coś, co wcześniej uzgodniliście podczas waszej rozmowy o granicach). Kiedy zauważysz, że zaczynają się naprawdę podniecać, powiedz im, żeby przestali.

Możesz również poprosić ich, aby powiedzieli ci, kiedy są coraz zbyt blisko, lub nawet, aby dać ci sygnał (jak podnoszenie palca), kiedy zbliżają się do orgazmu. Daj im około 30 sekund do minuty przerwy, a następnie każ im zacząć od nowa. Powtórz to około trzy razy, a następnie powiedz im, że mają pozwolenie, aby zrobić sobie przyjść.

Możesz zamienić się rolami od razu, lub następnym razem. W miarę kontynuowania zabawy z kontrolą orgazmu, możesz zwiększyć liczbę razy, kiedy każesz sobie nawzajem zatrzymać się i zacząć od nowa.

Praktyka kontrolowania orgazmu partnera

Następnie możesz spróbować być tym, który stymuluje twojego partnera, jednocześnie wciąż kontrolując jego orgazm. Możesz dać im robótki ręczne, seks oralny lub odbyć stosunek. Powiedz im, żeby dali ci znać, kiedy będą zbyt blisko, albo żeby dali jakiś sygnał. Można również ćwiczyć coraz bardziej w tunelu z wiedząc, kiedy przestać.

Add The Power Play

Odkąd jesteś zaznajomiony z podstawami, można dodać więcej dynamiki power play, jeśli chcesz. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konkretnej zaczepki, wybierz, który z was będzie sprawował kontrolę. Niech ta osoba powie drugiej, że nie wolno jej przyjść, jeśli nie ma na to wyraźnego pozwolenia.

Możesz również grać w górę dynamikę, oferując przypomnienia, podczas gdy jesteś intymny. Mów rzeczy takie jak: „Lepiej nie zbliżaj się za bardzo” lub „Będziesz miał kłopoty, jeśli dojdziesz zanim dam ci pozwolenie”. Albo kpij z nich z takimi rzeczami jak: „Założę się, że chcesz dojść, prawda?”. Spraw, aby błagali cię o pozwolenie.

Take It To The Next Level

Istnieje wiele zabawnych sposobów, aby kontynuować wspólną zabawę z kontrolą orgazmu. Możecie stworzyć kary za to, że jeden z partnerów osiągnie orgazm wcześniej niż powinien. Na przykład, może nie wolno im osiągnąć orgazmu następnym razem, kiedy jesteście intymni. Albo może muszą zrobić naczynia na tydzień.

Możesz również spróbować włączyć ograniczenia, jak Sportsheets Under The Bed Restraint systemu, aby związać jednego partnera. Stworzysz niemożliwie wysoki poziom frustracji seksualnej.

Inną sztuczką jest próba kontroli orgazmu przez dłuższy okres czasu. Umieść jednego partnera w kontroli nad wszystkimi orgazmami drugiego partnera przez kilka dni, a nawet tydzień. Partner w kontroli nie może nawet masturbować się, chyba że otrzyma pozwolenie.

Have fun!

Ten post został pierwotnie opublikowany 7 grudnia 2016 roku. Został zaktualizowany 10 września 2019 roku.

.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg